Nef
Yazar

Nef

Tatile gittiğiniz değil, tatilin size geldiği bir ev hayaliyle bu kez rotamızı Bodrum’a çeviriyoruz ve Nef’in gelmiş geçmiş en mavi projesine yakından bakıyoruz.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Modern çağın getirilerinden biri olan yoğun stres ve yorgunluk, evlerimizi artık hepimiz için çok daha değerli hale getiriyor. Bu zorunluluklara cevap niteliğinde hayata geçirilen rezidans evler ise hem yaşamımızı kolaylaştırmak hem de ihtiyacımız olan konfora erişebilmek adına müthiş bir köprü görevi görüyor. Gelin, emlak sektörüne giriş yapan ve hızla yükselen bu trendi yakından inceleyelim.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Askeri üslerin vazgeçilmezi drone, bugünlerde bir ‘hobi’ aracı olarak karşımıza çıkıyor ve hatta bir adım daha da öteye giderek kargolarımızı bırakıyor, canlı konserleri videoya alıyor. Peki, drone’ların yarattığı bu dünyada sınırlar nerede başlıyor ve nerede bitiyor?


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Ev dekorasyonunun altın kurallarından biri, yaşam alanlarındaki ışık dengesini kurmak ve aydınlatmaları doğru seçmektir. Şimdi gelin, yanlış bilinen doğrulara göz atalım ve aydınlık bir ev dekorasyonu için olmazsa olmazları sıralayalım.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Geçmişte karanlık ve tekinsiz koridorları ve soğuk atmosferiyle resmedilen yer altı, artık çok farklı bir görünüme sahip. Neden mi? Metropollerin kalabalığıyla şenlenen renkli metro durakları sayesinde tabii!

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.