Nef
Yazar

Nef

Forbes Pigment Koleksiyonu’nda yer alan gelmiş geçmiş en nadir renklerle tanışmak üzere bu eşsiz pigmentleri mercek altına alıyoruz.

Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan ilhamı, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenen NEF Foldoffice’de bulabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı ofisleri hemen şimdi keşfedin!

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

NEF’in güncel ve ayrıcalıklı projelerinden NEF Kandilli, her gün Boğaz manzarasına uyanacağınız incelikli bir yaşam vadediyor. Detayları inceliyor ve bu göz alıcı projeyi yakından tanıyoruz.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Saniyeler içerisinde ‘dünyaları’ indirebileceğiniz bir internet kaynağının evinizdeki lamba kadar basit ve yakın olması, teknolojinin bir ‘lütfu’ mu, yoksa buna geç bile kalındığını mı düşünüyorsunuz? Cevabınız hangisi olursa olsun sonuçlar sizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecek.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Mimariden iç tasarıma birçok farklı alanı etkisi altına alan ve günümüzde hala birçok tasarımcıya ilham vermeyi başaran Art Deco ‘akımı’ ile yeniden tanışıyoruz.


Etiketler

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.