Nef
Yazar

Nef

21. yüzyılda ‘yaşayan’ modern bir eve, 1920’li yılların o ışıltılı ve iddialı tarzını uyarlamak mümkün olabilir mi? Cevabı içeriğimizde…


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Anadolu Yakası’ndaki 4 büyük kent ormanının kesiştiği noktada, rafine ve huzurlu bir yaşam vaat eden NEF Sancaktepe 19’da ev sahibi olmak için birçok nedeniniz var!


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Sadece renklerden, desenlerden ve şirin objelerden oluşan çocuk odaları, yerini artık yeni nesil öğrenme modelleri ile uyumlu yaşam alanlarına bırakıyor. Nasıl mı?


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

1970’lerde “daha az alanda daha çok insan konaklatma” amacıyla Japonya’da ortaya çıkan kapsül oteller, bugün zorunlu bir çözümün ötesinde tasarım, teknoloji ve bol bol deneyim vadediyor.


Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

İşlevsellik ve minimalizmin dengeli bir harmanı olan İskandinav stili deyince akla genelde IKEA katalogları gelse de bu stilin ardında aslında uzun bir öykü gizli.


Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.