Yeni projelerimizden öncelikli haberdar olmak ve avantajlardan ilk siz faydalanmak için mail adresinizi bırakın.

Bu formu göndererek kullanım şartlarını kabul ediyorum.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Nef, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’e info@nef.com.tr adresinden veya 444 9 633 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.

Sıradışı Yapılar-Avrupa

Tasarım ve Mimari
Nef
Yazar

Nef

Mimari yapıları incelemek ve sektördeki yeni gelişmeleri takip etmek sanat ve mimariye düşkünler için adeta bir tutku. Dünyanın en sıradışı ve olağanüstü yapıları ise kendi alanlarında sanat eserleri olarak adlandırılıyor.

Devamını Oku

Sıradışı Yapılar-Amerika

Tasarım ve Mimari
Nef
Yazar

Nef

Mühendislik harikası mimari tasarımlarla dolu Amerika'daki yapılar görenleri kendisine hayran bırakıyor. 

Etiketler

Devamını Oku

Herkes İçin Foldhome

Hayata Nefes Ver
Nef
Yazar

Nef

Bir Nef keşfi Foldhome odalarını sivil toplum kuruluşlarına ekleyerek ihtiyacı olanların hayatlarına nefes oluyoruz. 

Etiketler

Devamını Oku

Kentsel Vizyon Platformu

Hayata Nefes Ver
Nef
Yazar

Nef

...

Etiketler

Devamını Oku

Hay Atölye

Hayata Nefes Ver
Nef
Yazar

Nef

Hay Atölye, ihtiyaç sahibi kadınları hayata bağlamak ve onlara özgüven, hayatlarına da tekrar yaşama sevinci katmak için var. 

Etiketler

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.