Nef
Yazar

Nef

Yemeye kıyamayacağınız güzellik ve sadelikte ürettiği pastalarla popülerleşen Dinara Kasko, mimarlığın soframızdan pek de uzakta olmadığının altını çizmeye devam ediyor. Bu esnada ortaya çıkan leziz görüntülere dalıp gitmek ise serbest.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Yalnızca görünümleriyle dahi nefesimizi kesen mimari yapıları evimize ya da ofisimize konuk eden müthiş bir projeden bahsedeceği. Zamanın parçalarını keşfetmek üzere Nynke Koster’in tasarımlarını keşfe çıkıyoruz.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Yeni bir yıla yepyeni bir ev ile girmek hepimizin temennisi! İşte, bu nedenle biz de bu coşkunun bir parçası olmak istedik ve yeni yıl için favori tasarımcılarımızın ürünleriyle derlediğimiz ‘hayalimizdeki salonunu’ tasarladık!


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Akıllı cihazların avucunda sürdürdüğümüz yeni yaşamımızda bu kez farklı dış etmenlere farklı reaksiyonlar verebilen ve kendi formunu dahi değiştirebilen akıllı mücevherlere yer açıyoruz.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Askeri üslerin vazgeçilmezi drone, bugünlerde bir ‘hobi’ aracı olarak karşımıza çıkıyor ve hatta bir adım daha da öteye giderek kargolarımızı bırakıyor, canlı konserleri videoya alıyor. Peki, drone’ların yarattığı bu dünyada sınırlar nerede başlıyor ve nerede bitiyor?


Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.