Nef
Yazar

Nef

Antwerp’li tasarımcıların markası ecoBirdy, tamamı geri dönüştürülmüş plastik oyuncaklardan oluşan %100 doğal çocuk mobilyaları tasarlıyor, ekolojik sisteme destek oluyor.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Yemeye kıyamayacağınız güzellik ve sadelikte ürettiği pastalarla popülerleşen Dinara Kasko, mimarlığın soframızdan pek de uzakta olmadığının altını çizmeye devam ediyor. Bu esnada ortaya çıkan leziz görüntülere dalıp gitmek ise serbest.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Çevreci çözümler artık hepimiz için bir ‘önlemden’ ziyade ‘zorunluluk’ haline gelmiş durumda. Hollandalı tasarımcı Marjan van Aubel de bu zorunluluğun yarattığı farkındalık ile sürdürülebilir bir dünyanın ne kadar mümkün olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Ofis yaşamı, sanıldığının aksine sıkıcı ve yorucu olmak zorunda değil! Bu savın güzel ve belki de renkli örnekleri, ABD’li tasarım ofisi Hightower’ın Elemental isimli koleksiyonunda hayat buluyor. Detaylar yazımızda...


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Hayatımıza gireli neredeyse 10 yıl olan kripto paralar, henüz etki alanını yeterince genişletemedi gibi görünse de dünyayı baştan aşağı değiştirmeye geliyor.

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.