Nef
Yazar

Nef

İklim krizinin kapıya dayandığı bu tüketim çağında ekoloji dostu ev projeleri gerçekleştirmek mümkün mü? Cevabı içeriğimizde.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Hepimiz daha yeşil bir kent hayali kuruyoruz. Peki, küresel ısınmayı daha net hissetmeye başladığımız bu dönemde sürdürülebilir malzemeler bize nasıl yardımcı olabilir?

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Moda yalnızca bir sonraki sezon ne giyeceğimizi değil, aynı zamanda evlerimizin nasıl görüneceğine de karar veriyor. Tabii duvarlara ‘zamansız’ renkleri uygularsanız iş değişiyor!


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

“Masum” bir bilgi kaynağından veri imparatorluğuna dönüşen Google, “akıllı” olan her şeyi bünyesine katıyor. Bunun örneklerinden biri de Veri Şehri.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Bir kültür merkezinde aynı anda kaç gösteri sunulabilir? 2, 10, 20, 100? Tayvan’da hayata geçirilen National Kaohsiung Centre for the Arts, bu soruya akılları zorlayacak cevaplar vermenize neden olabilir.

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.