Nef
Yazar

Nef

Zaman hızla akıyor, trendler de aynı hızla değişiyor. 2019’un en iddialı ev dekorasyon trendlerini keşfetmek için yazımıza hemen göz atın!


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Yeni bir yıla yepyeni bir ev ile girmek hepimizin temennisi! İşte, bu nedenle biz de bu coşkunun bir parçası olmak istedik ve yeni yıl için favori tasarımcılarımızın ürünleriyle derlediğimiz ‘hayalimizdeki salonunu’ tasarladık!


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Ofis yaşamı, sanıldığının aksine sıkıcı ve yorucu olmak zorunda değil! Bu savın güzel ve belki de renkli örnekleri, ABD’li tasarım ofisi Hightower’ın Elemental isimli koleksiyonunda hayat buluyor. Detaylar yazımızda...


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Ev aletleri sıkıcı olmak zorunda mı? Bizce kesinlikle değil. Siz de bize katılıyorsanız, bu ‘sıkıcılıktan nasibini alamamış’ tasarımlara göz atalım.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Avrupa'daki ilginç yapıların yanında hayli sıradışı mimarisi olan fabrika ve üretim yerleri de son zamanlarda dikkat çekiyor... 

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.