Nef
Yazar

Nef

Zaman hızla akıyor, trendler de aynı hızla değişiyor. 2019’un en iddialı ev dekorasyon trendlerini keşfetmek için yazımıza hemen göz atın!


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Yalnızca görünümleriyle dahi nefesimizi kesen mimari yapıları evimize ya da ofisimize konuk eden müthiş bir projeden bahsedeceği. Zamanın parçalarını keşfetmek üzere Nynke Koster’in tasarımlarını keşfe çıkıyoruz.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Doğu ile Batı’nın buluştuğu benzersiz bir kültürel mirasa sahip olan ülkemiz, dünyanın birçok yerinde iz bırakan projelere imza atan mimarlar yetiştirmeye devam ediyor.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

İskandinav ülkeleri, artık yalnızca kendine has ev dekorasyon anlayışıyla değil, aynı zamanda yüksek mutluluk endeksiyle de anılıyor.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Anadolu Yakası’ndaki 4 büyük kent ormanının kesiştiği noktada, rafine ve huzurlu bir yaşam vaat eden NEF Sancaktepe 19’da ev sahibi olmak için birçok nedeniniz var!


Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.