NEF

Nef Artı Kampanyası


Nef'in çok artısı var.

Misafiriniz geldiğinde evinizi 2+1 gittiğinde tekrar 1+1’e dönüştüren Foldhome...
Yatırımınızı, projenin ilk gününden banka güvencesine alıp riski sıfırlayan Garantili Proje...
Oyun alanları, eğlenceli eğitim stüdyoları, açık ve kapalı havuzlarla sadece çocuklar için düşünülmüş büyüleyici bir dünya...
Mesela 40 m2 ofislerinde bile artı showroomu artı telekonferans odası artı squash kortu var...
Foldoffice keşfine sahip, önünde metro bulunan 24 odalı ofisler...
Metro ve metrobüs hattının kesişme noktasında yer alan, mağazanızı on binlerin uğrak noktası haline getirecek artı bir özellik...
Evinize ya da ofisinize ekleyebileceğiniz 24 farklı oda, riski sıfırlayan Garantili Proje artı çok daha fazlası Nef projelerinde. Ayrıca, %0,59 faiz oranı, kişiye özel ödeme planları, hatta ödemeyi 2015'e erteleme avantajı 190.000 TL’den başlayan fiyatlarla Nef'te.

Bilgi almak istiyorum.nef.com.tr'nin de artısı var.

Nef'in artılarından biri de, şu anda içinde bulunduğunuz nef.com.tr'ye özel sürpriz indirimler. Her akşam 22.00'den itibaren sadece 3 eve özel indirimleri görmek için hemen tıklayın.

Tıklayın, Biz Sizi Arayalım

Projeler

 • Nef Kağıthane 03
 • Nef Merter 12
 • NEF Apartments Kemerburgaz 04
 • NEF Flats Levent 163
 • NEF Offices Levent 05
 • NEF Bebeköy
 • NEF İKİ Haliç
 • NEF Kağıthane 11

Birbiri ardına yapılan altı projede de, belirli bir tasarım mantığından yola çıkan NEF’in projelerinde en çok önem verdiği öğeler “ince düşünülmüşlük” ve “tasarım” dır. Bu öğeler, NEF Projeleri’nin hepsinde tüm detaylara yansır.

Mimarlar

 • FOSTER & PARTNERS
 • SOM
 • AUTOBAN
 • HOK
 • MİMARK

Tasarımcılar

 • STUDIO DROR
 • FORMAVISION
 • LTL ARCHITECTS
 • THE APT
 • HARRY ALLEN
 • ALPER BÖLER

NEF Keşifler Dünyası

NEF, yaşam tarzı çeşitliliklerine yönelik, özenle geliştirilmiş verimli, ergonomik ve sürdürülebilir yaşam alanları sunmayı hedefliyor. Tasarımlarını metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, ayrıntıları düşünülmüş mekanlar tasarlamak, NEF’in günümüz beklentilerinin üstünde binalar sunmasına imkan veriyor.

Patentli bir NEF keşfi olan foldhome ise, NEF’in tüm projelerinde yer alıyor. Küçülen dünyada büyük çözümler yaratma ve efektif yaşama sanatını en iyi şekilde kullanma fikriyle, düşük maliyetler ve kolay ulaşılabilir hizmetler sunan Foldhome, yaşamı kolaylaştırıyor.

Foldhome sistemine göre, 1+1 bir ev aldığınızda aslında 24 odalı bir eve ait bütün imkanlardan yararlanıyorsunuz. Foldhome her projede, her hedef kitlenin beklentilerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek hazırlanan bir ‘yaşam ünitesi’dir.

NEF, foldhome da dahil olmak üzere, ürettiği tüm yaşam alanlarında, tasarıma önem veriyor ve bunu tüm detaylara yansıtıyor. İnce düşünülmüşlüğün ayrıntılarda ve özende yaşadığına inanan NEF, foldhome üniteleri ve NEF Projeleri için dünyanın en önemli tasarımcıları ile çalışıyor.

Bu projelerdeki her detayda, farklı bir bakış açısı ve farklı bir çözüm var. Çünkü projede birçok farklı tasarımcı yer alıyor ve kendi seçtikleri mekanları tasarlıyorlar. Kapı kolundan asansördeki müziğe kadar, birçok projede kullanılması dahi düşünülmeyen ayrıntılarda bile tasarımın sanatla buluştuğu detaylarla özdeşleşen NEF, Türkiye’deki konut anlayışına yeni bir boyut getiriyor.

Bir diğer NEF keşfi olan Foldoffice sistemi: Ofis yaşamı, büyükşehir hayatının en önemli bölümlerinden biri. Birçoğumuzun zamanının büyük bir bölümü ofiste ve ofisle ev arasında yolda geçiyor. Nüfusunun azımsanmayacak bir kısmını genç profesyonellerin oluşturduğu İstanbul’da, ofis çok değerli bir yatırım olmasına rağmen bu alanda yeterince alternatif yok.

Mevcut ofisler, talebin yalnızca %8’ine hitap eden, kalabalık şirketleri barındırmaya yönelik 300 m2 ve üstü mekanlardan oluşuyor. Oysa iş yerlerinin %92’si 10 ve altında kişi çalıştırıyor ve 80-100 m2’lik küçük ofislere ihtiyaç duyuyor. Ama plazalarda küçük metrekarelerde ofis bulmak imkansız olduğu için altyapı anlamında yetersiz olan apartman dairelerine yöneliyorlar.

NEF, bu %92’nin küçük ofis ihtiyacıyla da, %8’in büyük ofis ihtiyacıyla da ilgileniyor ve %100’e hitap ediyor. Çünkü NEF ’te 80 m2’lik birim ofisler isteğe göre birleştirilerek daha büyük ofislere dönüştürülebiliyor. Böylece on kişilik küçük şirketlerden yüzlerce kişilik büyük şirketlere kadar her ölçekte iş yeri NEF Offices’te kendine yer bulabiliyor.

Mevcut plazalardaki ofisler, uluslararası standartları karşılamıyor olmalarına rağmen m2’si 25-30 $’a veriliyor ve plaza aidatları da m2 başına ortalama 7-11 $ arasında gerçekleşiyor. Metrekareler küçüldükçe bu masraflar daha da yükseliyor ve m2 fiyatları ortalama 35 $’a kadar çıkıyor.

NEF ise Foldoffice sistemi ile bu giderleri minimuma indirerek, özellikle küçük m2’ler için var olan yüksek talebi, hem yüksek verimlilikte hem de uluslararası standartlara sahip ofis çözümleriyle çok daha uygun fiyatlara sunarak karşılıyor.

Garantili Proje: NEF’in son projesi olan NEF Kağıthane 11 projesinde Türkiye’de ilk defa uygulanan, su anda tek olarak bizim uyguladığımız Garantili proje sistemi uygulanmaktadır. Projenin satışına ve inşaatına başlamadan yapılan fizibilite çalışması sonucunda, ortaya çıkan tüm proje maliyeti kendi özkaynağımızla bankaya yatırılıyor ve bloke ediliyor. Böylece inşaatın bitişi, hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın projenin ilk gününden itibaren garantileniyor. Yatırımcının riskinin sıfırlandığı Garantili Proje; 1990’lı yıllardaki yap-sat sistemine ve 2004’den alışılagelmiş sat-yap sistemlerine göre çok daha güvenceli, yeni dönemin alternatif sistemi olacaktır.

Devam Kapat