İnsanların konutlarından beklentilerini karşılayan, işlevsel olanlar yaratan ve yeni bir yaklaşım olan Foldhome, konut sahiplerinin mevcut birçok olanaktan sadece istediklerini seçerek, yaşamlarına özel işlevli alanlar katmalarını sağlıyor.

Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome projesinin temel amacını "bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak" olarak açıklıyor.

FoldHome Sistemi

Garantili Proje

Nef'te projelerin maliyeti daha inşaatına ve satışına başlamadan, ilk günden bankada tutuluyor. Böylece projelerin teslimi, hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın projenin ilk gününden itibaren garantileniyor ve yatırımcı riski sıfırlanıyor.

Garantili Proje
Nasıl Oluyor?

Bağımsız bir şirket tarafından projenin fizibilitesi çıkartılıyor. Ortaya çıkan proje maliyetinin tamamı ilk günden bankada tutuluyor. Projenin tüm harcamaları eksperlerin raporladığı hakedişlere göre banka kontrolünde ve güvencesinde karşılanıyor. Tüm bu sistemle ilgili olarak bankayla bir sözleşme imzalanıyor. projenin teslimi daha ilk gününden garantilenmiş oluyor. "Garantili Proje"yle yatırımcı riski sıfırlanıyor.

Tasarım Serileri

Sadece Nef tarafından uygulanan Tasarım Serileri sistemi ile binaların yalnızca cephesi ve lobisi tasarlanmıyor. Her Nef serisi için farklıtasarımcılar ile mimarlar çalışıyor ve her projenin en ufak köşesi bile özel olarak tasarlanıyor. Hem binalar hem de kapınızın kolundan, asansörün tuşuna kadar birçok detay dünyaca ünlü tasarımcıların ve mimarların imzasını taşıyor.