NEF KİMDİR?
NEF KİMDİR?

2010 yılında yaratılmış, metrekarelerle değil santimetrekarelerle çalışan bir Timur Holding markası olan Nef, insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlayan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Dünyanın en prestijli 3 mimari grubu olan Foster & Partners, HOK ve SOM ile beraber projeler geliştiren Nef, içinde evler, ofisler, suitler, apartmanlar, flatler, dormlar ve residanslar olmak üzere farklı yaşamlara ve tarzlara uygun 7 seri barındırmaktadır.

Dünyada ilk kez uygulanan Foldhome konseptinin de sahibi olan Nef, tasarıma verdiği önemle kapı kollarından asansör tuşlarına kadar her tülü detayı tasarlarken dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılarla beraber çalışmakta ve yapılmakta olan diğer tüm projelerden ayrılmaktadır.

NEDEN NEF?
NEDEN NEF?
 • Nef, Türkiye’nin kendi alanında pazar lideridir. Son 3 yılda 7000’den fazla konut satmayı başarmış ve bunun %95’ini “yerli alıcı”ya satmıştır.

 • Dünyadaki en büyük 5 mimari grubun 4’ü ile aynı anda çalışan dünyadaki sayılı firmalardan biridir.

 • 2016 sektör lideri olarak, en yüksek satış cirosuna ve en yüksek satış adedine sahip, aynı anda en fazla proje geliştiren şirkettir.

 • Nef, Türkiye’nin en büyük ve en köklü gayrimenkul firması olan İş GYO’nun ve Avrupa Kalkınma Bankası’nın (EBRD) iş ortağıdır.

 • Sadece son 2 yılda 38 ödül almıştır.

 • Son 3 yılda en fazla ve en hızlı satış yapan firmadır.

 • New York’ta, Chicago’da ve Miami’de eş zamanlı olarak projeler geliştiren Türkiye’de ilk, dünyada sayılı firmalardan biridir.

 • FC Barcelona ve Galatasaray gibi dünyanın en büyük spor kulüplerine sponsor olmuştur.

 • Şu ana kadar teslim ettiği tüm projelerde %95 müşteri memnuniyetine ulaşmıştır ve projeleri minimum %42 prim yapmıştır.

 • Patentli buluşu Foldhome konsepti için 12 ayrı ülkeden proje geliştirme teklifi almıştır. Ayrıca, patentini aldığı ya da almayı beklediği 16 farklı inovasyona sahiptir.

 • Nef, Capital 500 listesinde en yüksek öz sermayeye ve en yüksek ciroya sahip gayrimenkul şirketi olarak bulunmaktadır.

 • Periyodik gözden geçirme sürecinde Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. ve İhraç Edilen Tahvillerin Nakit Akımlarına ilişkin Uzun Vadeli Ulusal Notunu “A- (Trk)/Pozitif” olarak yukarı yönlü revize etmiştir.

 • Nef, tüm projelerinde, iç mekan ve dış cephenin yanı sıra, asansör tuşlarından kapı kollarına kadar her detay için dünyada ilk defa birden çok endüstriyel tasarımcıyla çalışmaktadır. Nef projelerinde, dünyanın en iyi 20 tasarımcısından 12’sinin imzası bulunmaktadır.

 • FOLDHOME SİSTEMİ
  FOLDHOME SİSTEMİ

  İnsanların konutlarından beklentilerini karşılayan, işlevsel olanlar yaratan ve yeni bir yaklaşım olan Foldhome, konut sahiplerinin mevcut birçok olanaktan sadece istediklerini seçerek, yaşamlarına özel işlevli alanlar katmalarını sağlıyor.
  Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome projesinin temel amacını "bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak" olarak açıklıyor.

 • GARANTİLİ PROJE
  GARANTİLİ PROJE

  İnsanların konutlarından beklentilerini karşılayan, işlevsel olanlar yaratan ve yeni bir yaklaşım olan Foldhome, konut sahiplerinin mevcut birçok olanaktan sadece istediklerini seçerek, yaşamlarına özel işlevli alanlar katmalarını sağlıyor.
  Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome projesinin temel amacını "bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak" olarak açıklıyor.

 • Garantili Proje Nasıl Oluyor?
  Garantili Proje Nasıl Oluyor?

  Bağımsız bir şirket tarafından projenin fizibilitesi çıkartılıyor. Ortaya çıkan proje maliyetinin tamamı ilk günden bankada tutuluyor. Projenin tüm harcamaları eksperlerin raporladığı hakedişlere göre banka kontrolünde ve güvencesinde karşılanıyor. Tüm bu sistemle ilgili olarak bankayla bir sözleşme imzalanıyor. projenin teslimi daha ilk gününden garantilenmiş oluyor. "Garantili Proje"yle yatırımcı riski sıfırlanıyor.

 • Tasarım Serileri
  Tasarım Serileri

  Sadece Nef tarafından uygulanan Tasarım Serileri sistemi ile binaların yalnızca cephesi ve lobisi tasarlanmıyor. Her Nef serisi için farklıtasarımcılar ile mimarlar çalışıyor ve her projenin en ufak köşesi bile özel olarak tasarlanıyor. Hem binalar hem de kapınızın kolundan, asansörün tuşuna kadar birçok detay dünyaca ünlü tasarımcıların ve mimarların imzasını taşıyor.

kapat

BİLGİ TALEP FORMU

Çok yakında satışa çıkacak Nef Basınekspres'te lansman öncesi avantajlarından yararlanmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için hemen formumuzu doldurun.

Sizi proje hakkında bilgilendirebilmemiz için izin vermeniz gerekmektedir.