Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu

Sponsorluklar

Sponsorluklar test

Nef olarak sporun gücüne inanıyoruz ve toplumsal gelişme için destekliyoruz.

Group 119

Galatasaray

2016’da başlayan yolculuğumuzda, 2019 sezonu sonuna kadar Galatasaray’ın ana sponsoru olduk.

Uluslararası arenada mücadele veren Galatasaray’ın göğsünde logomuzla gururla yer aldık.

2021/2022 - 2022/2023 sezonlarında Galatasaray’ın yuvasına Nef adını ekledik Nef Stadyumu adını gururla sahiplendik. Bu süre zarfında Cumhuriyetimizin 100.yılında Galatasaray’ın 23.şampiyonluğunu kutladık.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı ile Nef adını yan yana getirdik, güç birliği yaptık.

2022 sezonunda formasında olmaktan gurur duyduğumuz Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’na da sponsor olduk.

Group 118

FC Barcelona

2017 yılından 2019 yılına kadar dünyanın en fazla taraftar sayısına sahip spor kulüplerinden FC Barcelona’nın resmi sponsoru olduk.

Türkiye ekonomisi için de ayrı bir öneme sahip bu anlaşmayla FC Barcelona dünyada ilk kez bir gayrimenkul şirketiyle iş birliği gerçekleştirmiş oldu. 3 yıl süren bu anlaşma, özellikle FC Barcelona Vakfı ve Nef Vakfı’nın iş birliklerini de kapsıyordu. Bu anlaşma ile ortak projeler geliştirerek sosyal sorumluluk bilincini sporun gücüyle yaymak için çalıştık.

Image 14

Karaçay Gençlik Spor

2018/2019 sezonunda 23 Nisan’da en az dünya devlerine sponsor olmak kadar değerli ve yıllar boyu devam edecek bir sponsorluğa imza attık.

Osmaniye’nin Karaçay Mahallesi’ndeki 8 gencin madde bağımlılığıyla mücadele etmek ve bölgedeki çocuklara umut olmak için “Umudun Takımı” sloganıyla kurduğu Karaçay Gençlik Spor Kulübü’nün resmi sponsoru olduk. Nef’in ana sponsorluğu sayesinde okul bahçesinden gerçek bir sahaya uzanan sponsorluk desteği, FCB Escola ve GS kamp eğitimleri ile Karaçay Gençlik Spor’un emek ve inancı birleşince, sponsorluğun ilk sezonunda takım şampiyon oldu. 

Image 15

Tac Nef

Basketbol Gençler Ligi’nin (BGL) değerli takımı TAC Nef’in ana sponsoru olarak, basketbolda da spora ve gençlere dokunuyoruz.

Ülkemizin çocuklarına ve gençlerine spor alanında destek olmaktan onur duyuyoruz.

Zafer 1

Zafer Ultra Maratonu

Nef Vakfı olarak büyük zaferin 100. yılında, bu tarihi mücadele ruhunu ve zafer coşkusunu yaşatmak, 84 milyon yürek “bir” olup Atatürk’ün ve kahraman Türk milletinin o günkü mevcut şartların zorluğuna aldırış etmeksizin bağımsızlık için verdikleri mücadelenin izinde koşmak için Zafer Ultra Maratonu’nu başlattı.

1922 yılında tüm dünyanın imkânsız dediği zafer Gazi Mustafa Atatürk ve silah arkadaşlarının “bir” olup hiç vazgeçmeden mücadele etmesiyle kazanıldı. Sancaktar Mehmet’in son nefesine kadar bayrağı toprağa düşürmediği, Zehra Ana’nın mermi taşıdığı, genciyle yaşlısıyla Türk milletinin bağımsızlık uğruna omuz omuza mücadele verdiği bu yolda koca bir ulus doğdu. Ve onların tarih yazdıkları bu yol, zafer yolu oldu.

30 Ağustos’ta Afyonkarahisar’da Kocatepe Anıtı’nda 7,5 km’lik halk koşusuyla başlayacak olan ve profesyonel sporcuların 6 gün boyunca 295 km’lik çok zorlu bir parkuru tamamladığı Zafer Ultra Maratonu, 4 Eylül 2022 günü İzmir Cumhuriyet Meydanı’nda son buldu.

Büyük Taarruz coşkusu maraton ile milli mücadelenin gerçekleştiği bölgelerden Afyon-Karahisar, Kütahya-Dumlupınar, Manisa-Salihli, Turgutlu ve İzmir-İnciraltı güzergâhında tüm Türkiye’ye hatta dünyaya yayılacak. Her yıl geleneksel olarak Büyük Taarruz takvim döneminde gerçekleştirilecek Zafer Ultra Maratonu 2023 yılında dünyanın her yerinden katılım sağlanabileceği sanal koşu formatında düzenleniyor.

Şirket olarak sadece yapılara değil, spordan sanata yaşamın her alanına “nefes” vermek için çalışıyoruz. 

Sporun birleştirici ve eğitici gücüne inandığımız ilke ve değerlerimizle sporculara ve takımlara destek oluyoruz.