Seçme ve Yerleştirme

Ben Nef'liyim
Nef
Yazar

Nef

Seçme ve Yerleştirme sürecimizde Nef’in kurum kültürüne, temel yetkinliklerine ve göreve özel yetkinliklere sahip adaylarla bir çatı altında olmayı hedefliyoruz. 

Devamını Oku

Takdir ve Ödüllendirme

Ben Nef'liyim
Nef
Yazar

Nef

Çalışanların şirkete bağlılığını güçlendiren bu süreç ile Nef'te ödüllendirme kültürünü oluşturmak esastır.

Devamını Oku

Ücret ve Yan Haklar

Ben Nef'liyim
Nef
Yazar

Nef

Nef’lilerin ücret ve yan hakları belirlenirken yetkinlikleri, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitimleri ve iş tecrübelerini dikkate alınır.

Devamını Oku

İşveren Markası

Ben Nef'liyim
Nef
Yazar

Nef

Güçlü bir işveren markası yaratarak Nef’in tercih edilen, çalışanların bağlılığın yüksek olduğu, çalışanların mutlu, memnun oldukları ve dışarıda önerdikleri bir marka haline gelmesini sağlayacak bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

Etiketler

Devamını Oku

Geri Bildirim Formu

Ben Nef'liyim
Nef
Yazar

Nef

Nef çalışanlarının şirketin tüm süreçleri ile ilgili görüşlerini almak ve birbirlerini çeşitli konularda takdir edebilmeleri için kullanılan uygulama.

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.