Sosyal Hizmet Merkezleri ve Belediyelere yardım başvurusunda bulunan ihtiyaç sahibi ailelere, kişi başına düşen gelir değerlendirilerek, aylık düzenli geçim desteği sağlıyoruz.

Düzenli Yardımların İşleyişi:
·        Sosyal Hizmet Merkezleri ve Belediye başvuruları ·        Kurumların ön değerlendirme sonrasında aileleri yönlendirmesi
·        Başvuru formu ve evraklarla ailelerin Nef Vakfı'na başvurması
·        Başvuru yapan ailelerin evlerinde ziyaret edilemesi ·        Başvurunun değerlendirmesi

Detaylı bilgi için: http://nefvakfi.org/
Nef
Yazar

Nef

Etiketler

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.