Anaokulları: Çağ nüfusuna oranı en düşük eğitim kurumu olan anaokullarının sayısını artırmak ve iyi tasarlanmış anaokulları inşa ederek örnek modeller sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda Kağıthane ve Eyüp'te 17 anaokulu ve 72 anasınıfı dersliği yaparak Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışladık. 2015 yılından itibaren 5 yıl süreyle her yıl 10 adet anaokulu yapılması üzerine Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzaladık.

İlkokul:
Kağıthane'de 33 derslik, 2 fen laboratuvarı, 2 bilgisayar laboratuvarı, 2 atölye ve depo, 1 kütüphane ile 1 beden eğitimi ve çok amaçlı salonu olan Nef İlkokulu'nu hayata geçirerek Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışladık. Küçük dostlarımızın eğitim yolunda da onlara destek olmak istedik.
Nef
Yazar

Nef

Etiketler

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.