Kağıthane ilçesi Gültepe Mahallesi’nde bulunan roman vatandaşlarımızın okul çağındaki 300 çocuğunun iyi bir eğitim alması ve topluma kazandırılması için İstanbul Valiliği, Kağıthane Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle iş birliği yapıyoruz. Mahallelerindeki bir binanın kiralanıp çocuklarımızın eğitim evi haline getirilmesini sağlıyoruz.

Eğitim evinde, maddi yetersizlikten dolayı okula gidemeyen çocuklara temel eğitim verilmesinin yanı sıra sosyal aktiviteler de gerçekleştirerek çocuklarımızı hayata kazandırmayı hedefliyoruz.
Nef
Yazar

Nef

Etiketler

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.