Nef
Yazar

Nef

Türkiye’den ve dünyadan en yeni dört farklı aydınlatma tasarımı, zamansız ve minimal çizgileriyle ilham kaynaklarına gönderme yapıyor.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Klasik ve zamansız kabul edilen dekoratif objeler, yeni nesil bakış açısıyla yeniden yorumlanıyor.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Dünya oyuncak devi LEGO, geri dönüştürülebilir plastikten ürettiği yeni LEGO serisiyle plastiğin doğaya verdiği zarara ve çevre sorunları gibi konulara karşı savaş açıyor.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Her dekorasyon anlayışında mutlaka bir metal dokunuş vardır. Bronz, metal, pirinç ya da gümüş ise en çok tercih edilen metallerdendir.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Antwerp’li tasarımcıların markası ecoBirdy, tamamı geri dönüştürülmüş plastik oyuncaklardan oluşan %100 doğal çocuk mobilyaları tasarlıyor, ekolojik sisteme destek oluyor.

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.