Nef
Yazar

Nef

FC Barcelona, Galatasaray ve Karaçay Gençlik Spor Kulübü’nün sponsoru Nef olarak, bu yıl üç şampiyonluğun mutluluğunu yaşıyoruz.

Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Eşitlik Hareketi’yle, kadın ve erkeğin iş hayatında eşit temsil edilmesi, istihdamda ve yönetimde eşit şekilde yer alması amaçlanıyor. 

Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Nef, European Business Awards tarafından ‘Sosyal Sorumluluk ve Çevre Bilinci’ kategorisinde Türkiye’den ödüle layık görülen tek firma oldu.

Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Nef’in Çekmeköy’deki yeni projesi Nef Çamlıtepe rekor kırdı, 2 günde tüm proje satıldı

Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

.

Etiketler

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.