Nef
Yazar

Nef

Yalnızca görünümleriyle dahi nefesimizi kesen mimari yapıları evimize ya da ofisimize konuk eden müthiş bir projeden bahsedeceği. Zamanın parçalarını keşfetmek üzere Nynke Koster’in tasarımlarını keşfe çıkıyoruz.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Çevreci çözümler artık hepimiz için bir ‘önlemden’ ziyade ‘zorunluluk’ haline gelmiş durumda. Hollandalı tasarımcı Marjan van Aubel de bu zorunluluğun yarattığı farkındalık ile sürdürülebilir bir dünyanın ne kadar mümkün olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

1970’lerde “daha az alanda daha çok insan konaklatma” amacıyla Japonya’da ortaya çıkan kapsül oteller, bugün zorunlu bir çözümün ötesinde tasarım, teknoloji ve bol bol deneyim vadediyor.


Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

İstanbul’un düzen ve huzur sembolü uydu kenti Ataköy, Nef Ataköy 22 aracılığıyla lüks bir yaşam konsepti ile tanışıyor. Nasıl mı? Gelin, hep birlikte öğrenelim

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Modern mimariye fütüristik bir dil ve yepyeni formlar kazandıran Zaha Hadid’in kıvrımlar, dalgalar ve rakamlarla oynayan üslubuna daha yakından bakmaya ne dersiniz?


Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.