Nef
Yazar

Nef

Kült filmleri unutulmaz yapan en önemli detaylardan biri de bu filmlerle özdeşleşen ikonik yapılardır. Sizler için filmlerde başrolü üstlenen 5 ikonik yapıyı derledik.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Kadim kent İstanbul, belleğine sığdırdığı milyonlarca hikayeden bazılarını, bu hikayelerin yaşandığı ikonik yapılarda yaşatmaya devam ediyor.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Tiyatroseverlerin heyecanla beklediği o dönem geldi! 17 Kasım - 4 Aralık tarihleri arasında İKSV çatısı altında düzenlenecek 22. İstanbul Tiyatro Festivali’nin iddialı oyunlarına göz atıyoruz!


Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Sonbaharın en keyifli dönemi olan Filmekimi günleri geldi çattı. Etkinlik programı açıklandığından bu yana en çok ses getiren, hem eleştirmenlerden hem de izleyiciden tam not alan ‘olmazsa olmazları’ derledik!


Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

İskandinav ülkeleri, artık yalnızca kendine has ev dekorasyon anlayışıyla değil, aynı zamanda yüksek mutluluk endeksiyle de anılıyor.

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.