Nef
Yazar

Nef

Bahar aylarında balkon, bahçe ve teraslarda geçireceğiniz saatleri daha şık bir dekorasyonla renklendirmenin farklı yolları var. Açık hava dekorasyonu önerilerimize mutlaka göz atın.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

2019 yılının dekorasyon anlayışı: “Doğallıktan Yana Olmak”. Peki bu yeni trendle ilgili ev dekorasyon fikirleri neler? İçeriğimizi okumaya başlayın.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Tüm dünyanın takip ettiği tasarım buluşmalarından biri olan ve Milano Tasarım Haftası, bu yıl 9-14 Nisan’daydı. Fuardan notlar, yepyeni trendler ve tasarımlar ise içeriğimizde.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Zamanın ötesinde, her zaman aynı kalitede görünen siyah-beyaz renkte yaşam alanı kurgulamanın ritüelleri, dekorasyonda dengeyi sağlıyor.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

İlkbahar aylarında yaşam alanlarına uygun ipuçları ve önerilerle dekorasyonda renk yeniliklerini inceliyoruz.


Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.