İhtiyacınız Olan Her Şey Nef Ataköy 22 ile Yanı Başınızda

İstanbul’un düzen ve huzur sembolü uydu kenti Ataköy, Nef Ataköy 22 aracılığıyla lüks bir yaşam konsepti ile tanışıyor. Nasıl mı? Gelin, hep birlikte öğrenelim

Hayatın bir an bile temposunu düşürmediği Avrupa Yakası’nın en sakin ve huzurlu bölgelerinden Ataköy, denizin, yeşilin ve sosyal imkanların buluştuğu ideal bir yaşam alanı. Nef’in Avrupa Yakası’ndaki yeni projelerinden biri olan Nef Ataköy 22, Ataköy’ün kendine has ruhunu değişen şehir yaşamı dinamikleriyle birleştiriyor.

Türkiye’nin İlk Uydu Kenti: Ataköy

Türkiye’nin ilk uydu kent projesi unvanına sahip olan Ataköy; Florya, Yeşilköy ve Bakırköy’ün kesişim noktasındaki konumuyla, düzenli bir yaşam hayal edenlerin Avrupa Yakası’ndaki ilk tercihleri arasında. Tüm caddelerini ağaçların ve özenle yeşillendirilmiş alanların süslediği Ataköy, tüm bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda İstanbul Avrupa Yakası için önemli bir iş merkezi. İşte, bu nedenle Nef olarak Avrupa Yakası’nın en önemli bölgelerinden Ataköy’e yeni bir lüks anlayışı getiren Nef Ataköy 22 ile karşınızdayız!

Şehrin Kalbinde, Her Şeye Eşit Mesafede

Şehrin Bakırköy-Topkapı aksını Mecidiyeköy-Maslak aksı ile bağlayan E5 Karayolu’nun yanı başında yer alan Nef Ataköy 22, benzersiz lokasyonu sayesinde Avrupa Yakası’nın hemen her yerine kolayca ulaşım sağlıyor. Ayrıca yine projenin hemen yakınında yer alan metro ve metrobüs gibi toplu taşıma seçenekleri de trafiğe takılmadan İstanbul’un her köşesine rahatlıkla erişmenize imkan tanıyor. Nef Ataköy 22’nin sahip olduğu lokasyon avantajları bunlarla da bitmiyor! Çünkü proje, Anadolu Yakası’na, Adalara ve çevre illere deniz yoluyla ulaşmanızı sağlayacak Bakırköy İDO İskelesi’ne sadece 2.5 km mesafede yer alıyor. Aynı zamanda tekne sahipleri için de son derece avantajlı bir seçim olan Nef Ataköy 22, Ataköy Marina’ya da 2 km uzaklıkta. Etrafındaki 5 km çaplı çemberde Kültür Üniversitesi, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Expo, Sinan Erdem Spor Kompleksi ve Bakırköy Adliyesi gibi önemli merkezler bulunan Nef Ataköy 22, kendinizi her an şehrin tam kalbinde hissettirecek.

Nefes Veren Bir Mimari Anlayış

Dünyanın en prestijli mimarlık ofislerinden olan ve projeleri arasında St. Petersburg’daki Dali Müzesi, Hindistan’daki Benalguru Havalimanı ve Çin’deki FourSeasons Hotel bulunan HOK imzası taşıyan Nef Ataköy 22, nefes aldıran tasarımı ile Ataköy konut projelerine yeni bir boyut kazandırıyor. Gün ışığının mekânın her yerine ulaşmasını amaçlayan kanyon biçiminde bir eğimli bir mimariyle tasarlanan 6 yüksek bloktan oluşan proje, 6. kattan itibaren Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası ile buluşuyor.

Şehir Yaşamına Dair Her Şey Nef Ataköy 22’de!

Avantajlı konumu ve benzersiz mimari yaklaşımının yanı sıra Nef Ataköy 22, sunduğu sınırsız sosyal imkânlarla da dikkatleri üzerine çekiyor. Ofis, konut ve AVM bölümleri ile iş hayatını ve sosyal yaşamı dengeli biçimde bir araya getiren projede, genişlikleri 45 ila 234 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lik daire seçenekleri yer alıyor. Nef’in patentli keşfi Foldhome ve Foldoffice ile ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı yaşam alanına da sahip olma imkânı veren Nef Ataköy 22’de misafirleriniz için ek bir odaya, evinizden ayrılmadan çalışabilmenizi sağlayan bir ev ofisine, oyun ve parti odalarına ya da benzer sosyal alanlara sahip olmak çok kolay!

Bu yönüyle üniversite öğrencilerinden genç profesyonellere; çocuklu geniş ailelerden girişimcilere kadar geniş bir yelpazeye hitap etmeyi başaran Nef Ataköy 22, Ataköy’ün düzenli yaşam tarzına rafine bir dokunuş sunuyor.


16.08.2018 - Nef Keşif
Tasarım, Mimari, Nef İnovasyon