İhtiyaçlarınızla Şekillenen Ofisler: NEF Foldoffice

Çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan ilhamı, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenen NEF Foldoffice’de bulabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı ofisleri hemen şimdi keşfedin!

Çalışmanın daha ilham verici ve çok daha uygun fiyatlı olduğu bir dünya vadeden NEF Foldoffice konsepti; bu anlamda hayata geçirilen ilk proje olmasının yanı sıra kullanıcılarına çok sayıda avantaj da sağlıyor. İhtiyacınız kadar kullandığınız ve ödediğiniz bu sihirli formülde sizi birçok ayrıcalık bekliyor.

Tamamen Size Özel: Modüler Mekanlar

Enerjimiz nasıl gün içerisinde değişkenlik gösteriyorsa ihtiyaçlarımız da aynı şekilde değişkenlik gösteriyor. Bazen sakin kalmak isterken bazen de kalabalık ve coşkulu bir atmosfere ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu değişkenlik bizi evde, sokakta ve hatta ofislerimizde farklı ihtiyaçlara ayak uydurabilen ve en önemlisi de kişiselleştirilebilen dekorasyon anlayışına yönlendiriyor. Bu anlayışın günümüzdeki en güçlü destekçisi olan modüler mekanlar; bulundukları yer neresi olursa olsun hem fonksiyonel hem de görsel anlamda kullanıcıyı tatmin eden tasarımlar sunuyor.

Modüler mekanlar, farklı biçimlerde kullanılabilen alanlar anlamına geliyor. Bu alanlarda, yine farklı biçimlerde kullanılan mobilya modelleri tercih ediliyor. Katlanabilen masalar, sandalyeler ya da hacmini büyütebilen koltuklar bu modellere örnek gösterilebilir. Bu durum, mekanları kullanım biçimlerine göre kişiselleştirmenizin yanı sıra kendinize özel ortamda konforlu ve pozitif şekilde vakit geçirmenize de yardımcı oluyor. Özellikle iş yaşamında sıklıkla tercih edilen bu model, iş alanlarının daha verimli olmasını sağlıyor ve çalışanların her daim evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlıyor. Ani değişikliklere ayak uydurabilen modüler ofis tasarımları, gerektiğinde misafirlerini cömert bir biçimde ağırlarken işlevselliğinden de asla ödün vermiyor. Modüler çalışma alanlarının yararlarına yönelik tüm detaylardan bahsettiğimiz ilgili yazıya göz atarak bu tip alanlara iş yaşamınızda neden yer açmanız gerektiğini detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz.

NEF’ten İncelikli Bir Keşif: NEF Foldoffice

Her bir özelliğiyle kullanıcının hayatını kolaylaştıran bu harika tasarımı geliştirmek ve NEF keşiflerine bir yenisini eklemek üzere hayata geçirdiğimiz NEF Foldoffice konsepti, modüler mekan ve ürün tasarımlarının harika bir bileşenini sunarken iş yaşamındaki stresli ve zorlu atmosfere de yepyeni bir soluk getiriyor. İhtiyaç duyulan metrekareleri dilediğiniz zaman ofisinize ‘ekleyerek’ ya da ‘çıkararak’ çalışma alanlarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Böylece ihtiyaç duymadığınız bölümler için fazladan kira vermekten kurtuluyorsunuz.

Ofisteki kriterleriniz elbette genişlik ve fonksiyonellikle sınırlı değil. NEF Foldffice konsepti aynı zamanda farklı etkinlikler sunan ortak alanlarıyla ofis ortamında verimliliği en üst seviyede tutmanıza yardımcı oluyor. İş arkadaşlarınızla minik bir film arası verebilir ya da masa tenisiyle günün stresini üzerinizden atabilirsiniz. Müzik stüdyoları, spor aktivite alanları, dinlenme odaları ve sinema gibi birçok seçenek sunan NEF Foldoffice konseptiyle dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de iş arkadaşlarınızla keyifli bir mola imkanınız olacak. 60 metrekarelik ofisinize dilediğiniz zaman ekleyeceğiniz fazladan 1000 metrekarelik alan, kulağa hiç fena gelmiyor. Öyle değil mi?

26.04.2018 - Nef Keşif
Nef İnovasyon, İç Tasarım, Teknoloji