İŞVEREN MARKASI
Güçlü bir işveren markası yaratarak Nef’in tercih edilen, çalışanların bağlılığın yüksek olduğu, çalışanların mutlu, memnun oldukları ve dışarıda önerdikleri bir marka haline gelmesini sağlayacak bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

Çalışan Değer Önermemiz
Nef,  çalışanlarına başarıyı ve fark yaratabilmeyi vaad eder. Fark yaratmak bir tutkudur ve eğer sen de bu tutkuya sahipsen, Nef senin başarılı olman için her konuda ne gerekiyorsa yapacağın doğru markadır. Tüm süreçlerde nihai amaç hem çalışanın hem de markanın başarısını bir basamak daha yukarı taşımaktır.

Çalışan Değer Önermemizin Özellikleri “Sürekli Değişim”
Her yolculuk bir değişimi de beraberinde getirir. Nef her zaman gidilecek bir yol olduğunu ve her yeni yolun beraberinde yenilik ve gelişimi de getireceğine inanır.
   
“Kazanan takımda olmak”
Nef’te hangi pozisyonda olursanız olun, bireysel başarının yanı sıra toplam başarının da bir parçasısınız.

“Kendi potansiyelini maksimize et”
Nef’in eğitim ve gelişime yaptığı yatırımla sen de kendi başarı hikayeni yaratabilirsin.
o   Nef çalışılası bir yerdir.
o   Enerjiktir.
o   Hızlı karar alır.
o   Benim farkımda, değerlerime inanıyor.
o   Ürünlerine gösterdiği inceliği bana da gösteriyor ve kariyer serüvenimi de tasarımsal olarak ele alıyor.
o   Beni bir ‘birey’ olarak ele alıyor.
o   Fikirlerim değer görüyor ve uygulanıyor.
o   Ödüllendiriliyor ve yeteri kadar takdir görüyorum.
o   Adildir ve herkes çalışmasının karşılığını alır.
Nef
Yazar

Nef

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.