Nef
Yazar

Nef

İstanbul Avrupa Yakası’nın yeni ve düzenli yaşam bölgesi Başakşehir – Halkalı - Güneşli üçgeni, Nef Basınekspres 36 ile her gün artan değerine biraz daha değer katıyor.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Anadolu Yakası’ndaki 4 büyük kent ormanının kesiştiği noktada, rafine ve huzurlu bir yaşam vaat eden NEF Sancaktepe 19’da ev sahibi olmak için birçok nedeniniz var!


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

İstanbul’un düzen ve huzur sembolü uydu kenti Ataköy, Nef Ataköy 22 aracılığıyla lüks bir yaşam konsepti ile tanışıyor. Nasıl mı? Gelin, hep birlikte öğrenelim

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Tatile gittiğiniz değil, tatilin size geldiği bir ev hayaliyle bu kez rotamızı Bodrum’a çeviriyoruz ve Nef’in gelmiş geçmiş en mavi projesine yakından bakıyoruz.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Modern çağın getirilerinden biri olan yoğun stres ve yorgunluk, evlerimizi artık hepimiz için çok daha değerli hale getiriyor. Bu zorunluluklara cevap niteliğinde hayata geçirilen rezidans evler ise hem yaşamımızı kolaylaştırmak hem de ihtiyacımız olan konfora erişebilmek adına müthiş bir köprü görevi görüyor. Gelin, emlak sektörüne giriş yapan ve hızla yükselen bu trendi yakından inceleyelim.


Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.