Bugüne kadar İstanbul'un merkezinde, farklı mimari anlayışla ve özgün tasarıma odaklanarak çok sayıda proje hayata geçiren Nef, New York'un merkezi Manhattan'da 210 milyon dolar yatırım değerindeki Nef New York projesine imza attı. Nef, henüz proje aşamasında olan New York ile dünya çapında üç ödülü Türkiye'ye kazandırdı.  
Farklı mimari anlayışı ve her detayı dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan projeleriyle gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nef, dünyaya açılma vizyonunda gerçekleştirdiği New York projesiyle, Fransa'dan gayrimenkulün Oscar'ı sayılan "Dünyanın En İyi Projesi" ödülünü, İtalya'dan "En İyi Konut Projesi" ödülünü, Amerika'dan da "Altın Mükemmeliyet" ödülünü Türkiye'ye getirdi.
Foldhome ve Foldoffice konseptlerinin yaratıcısı Nef, yurt içindeki başarısını MIPIM'de aldığı "Geleceğin Projesi" ödülüyle ilk kez yurt dışına da taşımış oldu. ABD'nin en iyi mimarlık ofisleri arasında gösterilen Perkins+Will ile ortak yürüttüğü "Amerikalılara komşuluk kavramını öğretme" vaadiyle lanse edilen proje, MIPIM jürisinden gerek tasarım gerekse felsefesiyle büyük övgü topladı.
Dünya çapında 70 farklı ülkede yayınlanan ve en prestijli mimarlık dergileri arasında yer alan İtalyan The Plan Dergisi’nin düzenlediği The Plan 2015 ödül töreninde ise Nef, New York projesi ile “Geleceğin Projeleri (Future Projects)” kategorisinde “En İyi Konut (Housing)” ödülünü aldı.
Proje son olarak, Amerika’nın prestijli ve köklü mimarlık topluluğu “Society of American Registered Architects (SARA)” tarafından verilen “Altın Mükemmeliyet (Gold Award of Excellence)” ödülüne layık görüldü.
New York Projesi’nin layık görüldüğü bu ödüllerle Nef, dünya markası olma hedefinde önemli adımlar atmış oldu.
Nef
Yazar

Nef

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.