Nef'is Sezon: Nef ile Şampiyonluk Kutlaması

FC Barcelona, Galatasaray ve Karaçay Gençlik Spor Kulübü’nün sponsoru Nef olarak bu yıl üç şampiyonluğun mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayat tarzı demek, bir bütün halinde ve aynı kalitede bir hayat görüşüne sahip olmak anlamına geliyor. Yani sadece evimiz için değil sevdiklerimiz, sevdiğimiz hobiler, sevdiğimiz renkler, okuduğumuz kitaplar gibi uzayıp giden bir listeye göre ilgi duyduğumuz her alan için ortak bir bakış açısına dahil olmaktan geçiyor; yaşam kalitesi.

Zamanla tutkunu olduğumuz detaylar bizi biz yapıyor ve bizi geliştiriyor. Sıkı sıkıya bağlı olduğumuz konular her ne olursa olsun mutluluğumuza bir parça daha eklemeyi başarıyor. Biz böyle düşünüyoruz.

Sadece yaşam alanları için yarattığımız yüksek standartlarla değil, aynı zamanda spora verdiğimiz destekle de adımızdan söz ettirirken, bu yıl farklı bir mutluluk içindeyiz. Size üç güzel haberimiz var: Kaliteli ve iddialı iş birlikleriyle marka değerini her geçen gün artırmaya devam eden Nef ekibi olarak, şimdilerde mayıs ayındaki başarılarımız ve spor sponsorluklarımızla dikkatleri yine üzerimize çekmeyi başardık.

Futbol Takımları ile Nef’in Başarılı İşbirliği

Türkiye’nin en önemli spor kulüplerinden biri olan Galatasaray Futbol Takımı ile 2016 yılında yaptığımız ana sponsorluk anlaşmasıyla, o tarihten bu yana Türkiye’nin toplumsal kalkınmasına ve dünya çapındaki tanıtımına destek olmaya devam ediyoruz. Kendi bakış açımız gibi yüksek standartlara sahip isimlerle bir araya gelmeyi seviyoruz.

Böylece sadece Türk sporunun değil, dünyadaki en iyi futbol kulüplerinin de sponsorluğunu yapma fikrini hayata geçirmiş olduk. Ardından dünyanın en önemli futbol takımı olarak görülen FC Barcelona ile de sponsorluk anlaşması imzaladık. Üçüncü olarak ise Türkiye’de “Umudun Takımı” olarak bilinen Karaçay Gençlik Spor Kulübü’nün sponsorluğunu üstlendik.

Üç Sponsorluk - Üç Şampiyonluk

FC Barcelona, Karaçay Gençlik Spor Kulübü ve Galatasaray sponsoru olarak, şu sıralar üç takımdan aldığı üç şampiyonluk haberiyle büyük bir gurur içindeyiz. Önce Karaçay Gençlik Spor Kulübü’nün, FC Barcelona’nın ve son olarak Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutluyoruz. Bu başarının bir parçası olmak ise paha biçilemez.

Milyonlarca taraftarın büyük kutlamalarla karşıladığı sezon bitişinde, önce Karaçay Gençlik Spor Kulübü, sponsorluğumuzun ilk yılında şampiyon oldu. Hem A hem de U-19 takımıyla şampiyonluk haberi veren takım, çocukları ve gençleri uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırmak, sağlıklı ve eğitimli nesil yetiştirmek üzere gençler tarafından kurulmuş olmasıyla özel bir öneme sahip.

İkinci olarak efsane takımlardan biri olan FC Barcelona, ligin bitmesine henüz üç hafta varken şampiyonluğunu duyurdu. 26. kez yaşanan bu sevinç, Barcelona takımı taraftarlarıyla tüm dünyaya yayıldı. Son olarak ise Galatasaray, Türkiye’deki 22. şampiyonluğunu ilan etti. Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nü sahasında 2-1 galip geldi ve lig bitime bir hafta kala şampiyon oldu. Yaza harika bir giriş yaptık. Farklı bir çok yenilik için ise bizi takipte kalmanızı öneririz.

22.08.2019 - Nef'ten Haberler
NEF Haber, Nef Ailesi