Favori takımınızın oyuncularıyla aynı sahaya çıkmaya ne dersiniz? Ya da hayranlıkla izlediğiniz futbolcuyu evinizde misafir etmek? Yoksa sizin hayaliniz tüm takımla aynı uçakta yolculuk etmek mi? Ne dilerseniz dileyin; #NefleGerçekOlur !

Gayrimenkul sektörünün teknolojik şirketi Nef, tüketicilerin hayallerine dokunmak için sosyal projeler de geliştirmeye devam ediyor. İki sezondur Galatasaray’ın sponsorluğunu sürdüren Nef, şimdi de taraftarların dileklerini gerçekleştirmek üzere kolları sıvadı. Sezon sonuna kadar sürecek kampanya çerçevesinde #NefleGerçekOlur etiketiyle Instagram veya Twitter’da takipçilerinin dileklerini dinleyen Nef,  Galatasaraylı futbolcuların seçtiği hayalleri gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Sektörünün yenilikçi markası Nef, dikkat çeken sosyal projeyle ilgili bir de reklam filmi hazırladı. Film, ofiste, bilgisayar başında olmak yerine, takımı ile yeşil sahaya çıkmayı hayal eden Furkan’ın hikayesini konu alıyor.

“Sen de Galatasaray’la ilgili keşke olsa dediğin herhangi bir dileğini #NefleGerçekOlur etiketiyle Instagram veya Twitter’da paylaş. Galatasaraylı futbolcuların seçeceği ve Nef’in gerçekleştireceği dileklerden biri seninki olsun. Haydi yolla dileğini, gerçekleştir hayallerini!” sloganıyla sosyal medyada yayınlanan ve spor kulübünün köklü tarihine de göndermeler yapan filmde, reklam ajansı Büro’nun imzası bulunuyor.

6,8 milyon kez görüntülenen reklam filminin yanı sıra yoğun ilgi gören, #NefleGerçekOlur hashtagi altında şimdiye kadar 16 bin 500’ün üzerinde dilek paylaşıldı.
Nef
Yazar

Nef

Etiketler

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.