Nef
Yazar

Nef

.

Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

.

Etiketler

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Nef
Yazar

Nef

Gayrimenkul sektörüne yeni bir nefes katan, sektörde birçok ilke imza atan Nef, adayların iş ilanlarımıza yapılan başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayarak bir kez daha "İnsana Saygı Ödülü"ne layık görüldü.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Nef, dünyaya açılma vizyonunda gerçekleştirdiği New York projesiyle, Fransa'dan gayrimenkulün Oscar'ı sayılan "Dünyanın En İyi Projesi" ödülünü, İtalya'dan "En İyi Konut Projesi" ödülünü, Amerika'dan da "Altın Mükemmeliyet" ödülünü Türkiye'ye getirdi.

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.