Türkiye genelinde tüm devlet üniversitelerinde okuyan ve belirlediğimiz kriterlere uyan öğrencilerin eğitim hayatlarına “Yüksek Eğitim Bursu”yla destek oluyoruz.
Her yıl yüzlerce öğrenciye verdiğimiz burslar kesintisiz bir şekilde 12 ay devam ediyor.

On öğrencimize verdiğimiz “Yıldız Çocuk Bursu” sayesinde ise okul hayatlarının yanı sıra sosyal zekalarını da geliştirecek aktivitelere katılma imkanı buluyorlar.

Eğitim döneminde en başarılı olan öğrencimize de dönem sonunda 1.500 TL’lik “Üstün Başarı Bursu” vererek başarılarını devam ettirmeleri için onları teşvik ediyoruz.

Öğrenci Burslarının İşleyişi:
  • Türkiye genelindeki 114 devlet üniversitesine çağrı yaparak burs duyurusu yayınlıyoruz.
  • Başvuru formları öncelikle burs ofislerimiz tarafından değerlendiriliyor.
  • Üniversitelerin ilettiği ve bireysel başvurular başvurular arasından ön eleme yapılıyor, asil ve yedek öğrenciler belirleniyor.
  • İlk aşamada ki inceleme sonuçları olumlu olan adaylarımıza belirtmiş oldukları iletişim bilgilerinden ulaşılarak Kasım ayı içerisinde evraklar isteniyor ve burs başvuru formunda beyan edilen bilgilerin doğruluğu teyit ediliyor.
  • Burs almaya hak kazanan öğrencilere bilgilendirme yapılıyor. Eğitim öğretim dönemi başında burs işlemleri başlatılıyor.
  • 12 Ay boyunca burs desteği sağlanıyor.
  • Aklınıza takılan soruların cevaplarını sayfanın altında yer alan sıkça sorulan sorular bölümünden ulaşabilirsiniz.
Detaylı bilgi için: http://nefvakfi.org/
Nef
Yazar

Nef

Etiketler

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.