Şehre Yakın, Kaosa Uzak: Nef Basınekspres 36

İstanbul Avrupa Yakası’nın yeni ve düzenli yaşam bölgesi Başakşehir – Halkalı - Güneşli üçgeni, Nef Basınekspres 36 ile her gün artan değerine biraz daha değer katıyor.


Eğer İstanbul’da yaşıyor ve Avrupa Yakası’nda çalışıyorsanız yaşayacağınız bölgeyi seçerken son derece stratejik davranmanız gerekir. Çünkü her geçen gün daha da kalabalıklaşan Avrupa Yakası’nda hem iş merkezlerine hem ana arterlere hem de sosyal imkanlara yakın bir yerde konut edinmek bir hayli zordur. İşte, Nef Basınekspres 36, işi gereği Avrupa Yakası’nda yaşayan ve yaşamını metropol koşturmacası içinde geçirenlere rafine, huzurlu ve eksiksiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

Avrupa Yakası’nın Yükselen Lokasyonu: Başakşehir – Halkalı – Güneşli Üçgeni

Daha önceki yıllarda İstanbul’un önemli fabrika ve sanayi tesislerine ev sahipliği yapan Başakşehir – Halkalı – Güneşli üçgeni, son yıllarda ardı sıra inşa edilen konut projeleri ve kurumsal şirket ofislerinin bu bölgeye taşınması gibi nedenlerle özellikle genç beyaz yakalıların tercih ettiği bir lokasyona dönüştü. Yeni bir yerleşim yeri olmasından ötürü alt yapı, yol ve şehir planlaması açısından İstanbul’un birçok semtine göre çok daha düzenli ve estetik bir bölge olan bu üçgen aynı zamanda gelişen ulaşım ve toplu taşıma olanaklarıyla da cazibesini katladı.

Nef Basınekspres 36’nın da tam orta noktasında yer aldığı bu üçgenin bir diğer avantajı ise Avrupa Otoyolu ve Çevre Yolu’na son derece yakın bir konumda yer alması. Böylece Başakşehir, Güneşli ya da Halkalı hattında çalışmıyor olsanız bile İstanbul Çevre Yolu sayesinde şehrin her noktasına kolayca ulaşmanız mümkün oluyor. Yine Mahmutbey Metro İstasyonu’na birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde olan Nef Basınekspres 36, aynı zamanda metrobüs hattı aracılığıyla Marmaray’dan yararlanma imkanı da sunuyor.

Şehrin İmkanlarıyla İç İçe, Şehrin Kaosundan Çok Uzakta!

İşte, böylesine stratejik bir lokasyonda bulunan Nef Basınekspres 36, sadece düzenli şehir planlaması ve ulaşım avantajlarıyla değil aynı zamanda etrafındaki sosyal imkanlarla da öne çıkıyor. Örneğin Nef Basınekspres 36, İstanbul’un en donanımlı hastane komplekslerinden Medipol Mega Üniversite Hastanesi’ne ve İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’ne  yalnızca 10 dakikalık mesafede bulunuyor.

Etrafındaki saygın eğitim kurumlarıyla çocuklu ailelerin de tercihi olan Nef Basınekspres 36’ya çok yakın konumda bulunan Doğa Koleji, Uğur Okulları ve Bilfen Koleji’nin Basın Ekspres kampüsleri, burada yaşamayı düşünen ailelerin kafasındaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Çevrede bulunan eğitim kurumlarının yanı sıra Mall of İstanbul da dahil ailece keyifle vakit geçirilebilecek birçok alışveriş merkezi ve Küçükçekmece Gölü sahilinde bulunan yeşil alanlar da Nef Basınekspres 36’yı tercih etmek için sebepler yaratıyor.

Hem Doğayla Hem de Şehirle Barışık Bir Proje

Konsept itibariyle doğal peyzaj alanları içinde ferah bir yaşam deneyimi oluşturmayı amaçlayan Nef Basınekspres 36, geniş bir bahçe içinde konuşlanmış iki ana bloktan oluşuyor. Geniş dinlenme ve yürüyüş alanları sunan ve aynı anda birçok kişinin kullanımı için tasarlanmış bahçede aynı zamanda yüzme havuzu, basketbol sahası ve tenis kortu da bulunuyor. Nef Basınekspres 36’nın girişinde mağazalar için ayrılan kısımlar sayesinde ise yaşam alanınızdan hiç ayrılmadan  ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkün oluyor.

İç tasarımı Türkiye’nin önde gelen iç mimarlık ofislerinden VIVA Architects imzası taşıyan Nef Basınekspres 36’nın her bir parçasında sizi, gücünü sadelikten alan zarafet ve detayların yarattığı konfor karşılıyor. Nef dünyasının bir armağanı olan Foldhome ayrıcalıklarını da sunan Nef Basınekspres 36’da yaşamak, ihtiyacınız olduğu her an evinize dahil edebileceğiniz bir misafir yatak odası, özel pilates stüdyosu, arkadaşlarınızla keyif yapabileceğiniz bir sinema salonu ve sunum mutfağına sahip olmanızı sağlıyor. Yani hayatınıza yeni bir yön vermeyi düşünüyorsanız Nef Basınekspres 36 ile beklentilerinizi aşan bir dünyaya merhaba demeye hazır olun.

Detaylı bilgi için 
http://nefbasinekspres.com/form/ adresine bakabilirsiniz. 


27.09.2018 - Nef Keşif
Nef İnovasyon, Tasarım, Mimari