Nef
Yazar

Nef

Tüm dünyanın takip ettiği tasarım buluşmalarından biri olan ve Milano Tasarım Haftası, bu yıl 9-14 Nisan’daydı. Fuardan notlar, yepyeni trendler ve tasarımlar ise içeriğimizde.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Türkiye’den ve dünyadan en yeni dört farklı aydınlatma tasarımı, zamansız ve minimal çizgileriyle ilham kaynaklarına gönderme yapıyor.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Kült filmleri unutulmaz yapan en önemli detaylardan biri de bu filmlerle özdeşleşen ikonik yapılardır. Sizler için filmlerde başrolü üstlenen 5 ikonik yapıyı derledik.


Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Yemeye kıyamayacağınız güzellik ve sadelikte ürettiği pastalarla popülerleşen Dinara Kasko, mimarlığın soframızdan pek de uzakta olmadığının altını çizmeye devam ediyor. Bu esnada ortaya çıkan leziz görüntülere dalıp gitmek ise serbest.

Devamını Oku
Nef
Yazar

Nef

Yalnızca görünümleriyle dahi nefesimizi kesen mimari yapıları evimize ya da ofisimize konuk eden müthiş bir projeden bahsedeceği. Zamanın parçalarını keşfetmek üzere Nynke Koster’in tasarımlarını keşfe çıkıyoruz.

Devamını Oku

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.