Bilgi Talep Formu444 9 633

Nef Çamlıtepe Logo

MİMARİ

Nef Çamlıtepe'de SELIN MANER ARCHITECTS imzası

Nef Çamlıtepe'nin mimari tasarımını, 4 nesildir mimar olan bir aileden gelen Selin Maner'in ofisi Selin Maner Architects üstlendi.

Kamboçya'dan Kıbrıs'a, Hollanda'dan Türkiye'ye farklı kıta ve ülkelerde hizmet veren firmanın, 1000 hektarlık eko-turizm alanları, 5 yıldızlı resort oteller, lüks konut ve müstakil adalar gibi farklı alanlarda projeleri bulunuyor.

Çalışmalarında yerel kültür, geleneksel yapı stilleri ve inşaat tekniklerinden ilham alan Maner, binayla çevre arasında güçlü ilişkiler öngören, doğaya karşı sorumlu, ileri görüşlü bir yaklaşımı benimsiyor.

Nef Çamlıtepe Logo

Nef Çamlıtepe'de
VİVA ARCHITECTS imzası

Nef Çamlıtepe'nin mimarlık ofisi VİVA Architects, Durul Kuşdemir, Kubilay Akıcı ve Murat Ak tarafından kuruldu. Mimari, iç-mimari ve kentsel tasarım alanlarında yurt içi ve yurt dışında farklı ölçeklerde projeler geliştiren VİVA Architects, her projesine özel ürettiği yenilikçi çözümlerle dikkat çekiyor.

Projelerinde sürdürülebilir tasarım öğelerine yer veren VİVA Architects'in yerel ve uluslarası yarışmalarda pek çok ödülü bulunuyor.

VİVA ARCHITECTS Logo
Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.

NEF
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA
AYDINLATMA BİLDİRİMİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.