Bilgi Talep Formu444 9 633

Nef Çamlıtepe Logo

KONSEPT

Sahip olduğumuz
en değerli şey;
“hayat”.
Bizce çok iyi
tasarlanmalı.

Sahip olduğumuz en değerli şey; “hayat”. Bizce çok iyi tasarlanmalı.

Biz, kurulduğumuz ilk günden bu yana metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı hedefliyoruz.

Dokunduğumuz her hayata taze bir nefes verelim, keşiflerimizle herkesi iyi hissettirelim istiyoruz.

Her detayına kadar ince düşünmenin, farklı tarzlar, yaşamlar olsa da her biri için hep daha iyisini tasarlayabilmenin ve insanları aldıkları her nefeste daha da mutlu edebilmenin peşinden koşuyoruz.

İşte bu nedenle de yaptığımız her işte kendimize “Neden daha iyi olmasın?” sorusunu sorarak çalışıyoruz.

Şehirden uzaklaşmadan
huzur içinde yaşayabileceğiniz bir ev
neden olmasın?

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.

NEF
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA
AYDINLATMA BİLDİRİMİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.