DUYURULAR

  • 1. Duyuru

    Şirketimizin 20.01.2017 tarihli genel kurul kararı ve 14.03.2017 tarih ve 11 sayılı yönetim kurulu kararı çerçevesinde yurt içinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak üzere 150.000.000,-TL nominal tutara kadar borçlanma aracı ihracına ilişkin ihraç belgesi onaylanmış olup sunulan ihraç belgesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

  • 2. Duyuru

    Şirketimizin 20.01.2017 tarihli genel kurul kararı ve 12.09.2017 tarih ve 28 sayılı yönetim kurulu kararı çerçevesinde ihraç belgesinin ekinin ‘Borçlanma aracına ve ihraca ilişkin esaslar’ bölümünde yapılan değişiklikler Sermaye Piyasa Kurulu tarafından onaylanmış olup değişiklik yapılmasına ilişkin belgeye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.