Foldcity Üniteleri Genel Kurallar

Foldcity Kullanım Koşulları

 

  • Foldcity kapsamına ortak alan statüsündeki fitness, açık – kapalı havuz alanları dahil olmayıp, sadece rezervasyon usulü ile kullanılan alanlar sürece dahildir.
  • Foldcity kapsamında yapılan tüm rezervasyonlarda Foldhome kuralları geçerli olup, tüm kullanıcılar Foldhome kullanım koşullarını kabul etmiş sayılacaklardır.
  • Foldcity kapsamında Nef + uygulaması üzerinden yapılan rezervasyonlarda Foldhome ünitelerinin kullanımı için rezervasyon bilgisinin onaylanmış olarak site yönetimine gelmiş olması gereklidir.
  • Güvenlik sebebiyle kişinin malik olduğu site giriş kartını, kullanım yapacağı site yönetimine ve/veya güvenliğine ibrazı zorunludur. Güvenlik kuralları gereği site giriş kartı olmayan, Foldcity kapsamında Foldhome kullanımına kartı ile gelmeyen maliklerin kullanımı mümkün değildir. İlgili bağımsız bölüm sahibi olmadan Foldhome alanlarının kullanımı mümkün değildir.
  • Foldcity rezervasyon ya da kullanımı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması halinde 0850 969 70 61 telefon numarası üzerinden Nef Müşteri İlişkileri’ne ulaşılabilir.
  • Foldcity kapsamında farklı projelerdeki kullanımlar için, öncelik hakkı o projedeki mevcut konut ve / veya ofis nitelikli bağımsız bölüm sakinlerine aittir.
  • Foldcity kapsamında kullanım talebinde olan malik ya da kiracılar linkte belirtilen KVKK hükümlerini ve Foldhome kullanım muvafakatnamesini kabul etmiş sayılır. Muvafakatname için tıklayınız.
  • Foldcity kapsamında ev sahibi olduğu proje dışında bir projede, Misafir Odası rezervasyonu yapan, ancak herhangi bir sebeple sistemde rezervasyon görünmemesi sorunu yaşayan maliklerimize saat 18:00 e kadar destek verilecektir. Saat 18:00 den sonra sorun yaşanması durumunda kullanıma izin verilmeyecektir. Bu tip rezervasyon sorunlarının yaşanmaması adına, Nef+ uygulamasından rezervasyon yaptıktan sonra, ilgili projeye gitmeden önce, kullanımın yapılacağı site yönetimiyle iletişime geçilmesi önerilmektedir.