Evinizde olmasını hayal ettiğiniz ama bir eve sığamayacak alanlar, Foldhome'la dilediğiniz zaman evinize ekleniyor.

Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome'un temel amacını "bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak" olarak açıklıyor.

Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome'un en önemli özelliklerinden biri "kullan-öde" sistemi. "Kullan-öde" sistemiyle kullanmadığınız bir alan için sizden hiçbir ücret alınmıyor ya da aidatınıza hiçbir ücret eklenmiyor. Kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanabileceğiniz Foldhome ünitelerini arkadaşlarınızla birlikte evinize ait özel bir alan olarak kullanabilirsiniz.

Foldhome Sosyal Tesis
+ Kişisel kullanım içindir. - Ortak kullanım içindir.
+ Evinizin bir odası gibidir. - Ortak kullanım alanıdır.
+ Aidat gerektirmez. - Aidat ödenir.
+ Kullan-öde sistemiyle çalışır. - Kullanılmasa bile ödeme yapılır.
+ Kullanılmayan alanlar için ödeme yapılmaz. - Tüm tesisleri içeren toplu aidat ödenir.
+ Tesisler eskidiğinde veya onarılması gerektiğinde kimseden para toplanmaz bu gider amortismandan karşılanır. - Eskidiğinde veya onarılması gerektiğinde daire sahiplerinden para toplanır.

Foldhome Avantajları

  • Bir evin içine sığamayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı odalar yaratan Foldhome sistemi, 5000 m2’lik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşımdır.
  • Bir Nef keşfi olan Foldhome, Türkiye’de ve dünyada ilk defa Nef tarafından uygulanmaktadır.
  • Foldhome’un Türkiye patenti Nef’e ait olup, uluslararası patenti için de İsviçre’de World Intellectual Property Organization’a başvuru yapılmıştır.
  • Foldhome’un temel amacı evinize sığmayacak tüm odaların katlanarak evinize dahil edilmesini sağlamaktır.
  • Böylece siz istediğiniz zaman, istediğiniz odayı evinize ekleyebilir, istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.
  • Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri kullan-öde sistemidir.Yani kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmaz ya da aidata eklenmez.
  • Daire sakinlerine dağıtılacak kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanılabilecek Foldhome odalarında, kullan-öde sistemiyle giriş yapılır ve sakinler odaları kendi özel alanları gibi kullanabilir.
  • Foldhome üniteleri, her projede, her hedef kitlenin beklentileri ve ihtiyaçları analiz edilerek projeye özel tasarlanmaktadır.

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.