Foldoffice ile 1000 m2'lik ofislerde bulunan ve ihtiyacınız olan her şey 60 m2'lik ofisinize ekleniyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Foldoffice, ofis sahiplerini ihtiyaç duymadıkları halde metrekarelere mecbur kalıp daha fazla kira ödemekten kurtarıyor.

Bir Nef keşfi olan Foldhome’dan sonra Nef Offices için de Foldoffice’ler yaratıldı. Nef Offices ihtiyaca göre istenilen m2’de ofise sahip olmayı sağlarken, ortak kullanım alanı sistemine dayanan Foldoffice ise;

  • İhtiyaç olmadığı halde daha büyük metrekarelere mecbur kalıp daha fazla ödemekten kurtarıyor.
  • Ortak kullanım alanları ve verimlilik saptayan standartları sayesinde sabit giderleri azaltıyor.
  • İhtiyaç duyulan fakat 1000 m2 ve daha büyük ofislerde bile bulunmayan olanaklar, en küçük m2’ye sahip ofislerde bile sunuluyor.

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.