Nef Reserve İle Bodrum'da
Yazı Başka Yaşayın

Nef Reserve Gölköy'de Mavinin ve Yeşilin her tonunu keşfedin. Bodrum’un el değmemiş koylarından birinde, turkuaz bir denizin kıyısında Nef Reserve Gölköy’desiniz. Mimar Emre Arolat imzası taşıyan Nef Reserve Gölköy, her ayrıntısı düşünülmüş denize sıfır 50 eşsiz villası, 500 metreye yakın sahili ile Bodrum’da çok özel bir koyda seçkin bir yaşam sunuyor. Siz de Nef Reserve Gölköy ile tanışın, zeytin ve çam ağaçları arasında yer alan, özenle tasarlanmış, benzersiz ve sofistike bir yaşam sunan Nef Reserve Gölköy‘de ev sahibi olun.

Her anı mutluluk veren bir yaşam Nef Reserve Yalıkavak'ta Başladı. Bodrum’un en popüler koylarından Yalıkavak’ta, denize sıfır pırıl pırıl 3 farklı plajı, güneşlenme alanları, çocuklara özel Le Petit 100 atölye ve etkinlikleri, 2 adet restoranı, tenis, basketbol, voleybol sahaları, yürüyüş alanları, fitness ile Nef Reserve Yalıkavak, sizleri her günü birbirinden güzel ve hareketli geçecek bir yaşama davet ediyor. Her ayrıntısı incelikle tasarlanmış, tapusu hazır villa ve rezidanslarda hayalinizdeki yaşama adım atın.

 Nef Reserve Hebil'de denizle buluşmak için kapınızı açmanız yeter. Bodrum’un rüya gibi koyu Hebil’de yer alan Nef Reserve Hebil, her sabah denize karşı güne başlamanız için tasarlandı. Haziran 2021 teslim edilecek olan 9 rezidans ve 2 villadan oluşan butik proje; özel plajı, iskelesi ve şık tasarımıyla sizi Bodrum’da bambaşka bir hayata davet ediyor.

Randevu almak için aşağıdaki formu doldurun.

GÖNDER

TEŞEKKÜRLER

Ana Sayfa

HATA OLUŞTU!

GERİ DÖN