Bodrum'u Yaşamanın Dört Mevsimi.

Nef Reserve Gölköy’de mavinin ve yeşilin her tonunu keşfedin. Bodrum’da, turkuaz Ege Denizi’nin kıyısında, Demirbükü Koyunda, mimar Emre Arolat imzası taşıyan Nef Reserve Gölköy, denize sıfır 50 eşsiz villası, 250 metre sahili ile seçkin bir yaşam sunuyor. Zeytin ve çam ağaçları arasında yer alan, özenle tasarlanmış Nef Reserve Gölköy’de siz de hemen ev sahibi olabilirsiniz.

 

Her anı mutluluk veren bir yaşam Nef Reserve Yalıkavak’ta başladı. Bodrum’un en popüler koylarından Yalıkavak’ta üç farklı plajı, güneşlenme alanları, çocuklara özel Le Petit 100 atölyeleri ve etkinlikleri, 2 seçkin restoranı, tenis, basketbol, voleybol sahaları, yürüyüş ve fitness alanları bulunan Nef Reserve Yalıkavak, teslime hazır son 20 villa ve rezidans ile sizleri her günü birbirinden hareketli ve güzel geçecek bir yaşama davet ediyor.

 

Nef Reserve Hebil’de denizle buluşmak için kapınızı açmanız yeterli. Bodrum’un rüya gibi koyu Hebil’de yer alan Nef Reserve Hebil’in 9 rezidans ve 2 villadan oluşan butik projesinde yaşam başladı. Nef Reserve Hebil sakinlerine özel plajı, havuzu, iskelesi ve her alanda hissedilen şık tasarımıyla sizi gerçek Bodrum yaşamına davet ediyor.

 

Randevu almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

GÖNDER

TEŞEKKÜRLER

Ana Sayfa

HATA OLUŞTU!

GERİ DÖN