Sorunun Cevabı Burada

 • Nef'e nasıl iş başvurusu yapabilirim?

  Kariyerinize Nef’te başlamak ya da devam etmek istiyorsanız iş başvurularınızı daha sağlıklı alabilmek ve değerlendirmek için www.kariyer.net ve Linkedin üzerinden online olarak kabul ediyoruz. Kurumsal web sitemiz olan www.nef.com.tr sayfasında ana menüde yer alan "Kariyer" bölümüne tıklayıp "Açık pozisyonlar" ımıza ulaşabilirsiniz. Niteliklerinize uygun olan ve başvuru şartlarını taşıdığınız ilana başvuru yapabilirsiniz.

 • İş başvurusu yaptım, ne zaman yanıt alırım?

  Tarafımıza ulaşan başvurular; açık pozisyonun gerektirdiği nitelikler göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Pozisyonun kriterleri ile niteliklerinizin örtüşüyor ise, İnsan Kaynaklarımız sizinle bağlantıya geçecek ve yüz yüze bir mülakata davet edecektir.

 • Yarı zamanlı çalışabilir miyim?

  Üniversite öğrencilerine yönelik yarı zamanlı çalışma olanaklarımız bulunmaktadır. Yarı zamanlı çalışma süreci sonrasında başarılı olan ve okulundan mezun olan öğrencilere, Nef’in ihtiyaçları doğrultusunda tam zamanlı çalışma imkanı da sunabiliyoruz.

 • Nef'te işe alım süreci nasıl işliyor?

  • Kariyer portallarımızda ve sosyal medya hesaplarımızda iş ilanlarımızı yayımlarız.
  • Çıkmış olduğumuz ilanda yer alan aranan nitelikler üzerinden uygun adayları işe alım sürecine dahil ederiz. 
  • İnsan Kaynakları Departmanımız adaylar ile iletişime geçerek adayları seçme ve yerleştirme sürecimize davet eder. 
  • Adaylarımız her bir süreç adımı ile ilgili önceden bilgilendirilir. 
  • Nef kişilik envanteri, yetkinlik envanteri ve çeşitli mülakat yöntemleri , referans kontrolleri ile uygun adayları belirleriz. 
  • Mülakat, yetenek ve yetkinlik testleri ile işin gerekliliklerine uygun olduğu belirlenen adaylarımız için iş teklif sürecimizi başlatırız. 
  • Teklifimizi olumlu değerlendiren adaylar ile işe alım sürecinin son aşamasına geliriz ve göreve başlaması için gerekli hazırlıkları yapması konusunda destek oluruz. 
  • Kapanan pozisyonda olumlu değerlendiremediğimiz tüm adaylarımızı bilgilendiririz.

 • Nef'te staj yapabilir miyim?

  Nef olarak kısa/uzun süreli zorunlu/gönüllü staj programları ile geleceğin Nefliler’ine ulaşmayı hedefliyoruz. Staj programını oluştururken sizin önceliklerinizi dikkate alıyoruz ve üstelik staj boyunca çalışmanın karşılığını da almanı sağlıyoruz.

 • Henüz askerlik görevimi tamamlamadım. İş başvurusunda bulunabilir miyim?

  Evet, askerlik görevini yerine getirmemiş adayların başvuruları, aranılan pozisyonun kriterlerine göre değerlendirmeye alınır. Ancak eğitiminiz ve tecrübeniz doğrultusunda herhangi bir pozisyona başvuruda bulunabilmeniz için askerlik görevinizi hukuken geçerli bir şekilde minimum 2 yıl ertelemiş olmanız gerekiyor.

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.