Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
06 Apartment 03

Kempinski Residences Nef Sapanca

Sapanca'da Ayrıcalıklarla Dolu Bir Yaşam

İncelikli dokunuşlarıyla yeni yaşam alanı sunan Kempinski Residences Nef Sapanca; yemyeşil doğası, Sapanca Gölü’nün hemen yanı başında bulunan özel konumu, projeye özel sunulan Kempinski ve Nef ayrıcalıklarıyla şehri arkanızda bırakıp doğa içerisinde eşsiz bir yaşama kavuşmanız için size özel tasarlandı.

PROJE ÖZELLİKLERİ

1+1 ve 2+1 rezidanslardan oluşan Kempinski Residences Nef Sapanca’da size özel sunulan tüm ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz. Yanı başınızdaki yemyeşil koruda yürüyüşe çıkabilir, Sapanca Gölü’nün kenarında yer alan size özel Lakehouse’ta güneşin batışını izleyebilirsiniz.

138
Rezidans
70.000
Proje Alanı
28.000
Yeşil Alan
05 Apartment 02

İçinde asırlık ağaçların bulunduğu, gölet, akarsu ve yemyeşil alanlara komşu olan, tasarımında doğadan ilham alan ve Nef’in sizin için her ayrıntısını düşündüğü yeni evinizde, her sabah kuş cıvıltılarıyla güne başlayacak, doğanın dinginliğinin keyfini çıkaracak ve çocuklarınızın doğayla iç içe büyüdüğünü izleyeceksiniz. Tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam Nef ve Kempinski ayrıcalıkları ile Sapanca’da sizleri bekliyor.

Kempinski Residences Nef Sapanca sakinlerinin kullanabileceği, içinde park, yürüyüş-koşu parkurlarının ve doğayla iç içe kalmanız için tasarlanan terasların olacağı bir yaşam alanı sunuyor.

05 Apartment 02 Nef Sapanca Salon 3

Lokasyon

İçinde yetişkin ağaçların bulunduğu, gölet, akarsu ve yemyeşil alanlara komşu olan, iç ve dış tasarımında doğadan ilham alan ve Nef’in sizin için her ayrıntısını düşündüğü yeni evinizde, her sabah kuş cıvıltılarıyla güne başlayacak, doğanın dinginliğinin keyfini çıkaracak ve çocuklarınızın doğayla iç içe büyüdüğünü izleyeceksiniz. Tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam Kempinski Residences Nef Sapanca’da sizi bekliyor.

Harita
06 Apartment 03
03 Bird Eye C
04 Apartment 01
05 Apartment 02
Nef Sapanca Salon 1
Nef Sapanca Salon 2
Nef Sapanca Salon 3
Nef Sapanca Yatak Odası 1
Nef Sapanca Yatak Odası 2
Nef Sapanca Banyo

Sizi Arayalım

Kempinski Tecrübesi ve Nef Kalitesinde Bir Yaşam Çok Yakında Hayat Buluyor

Sapanca’nın huzur veren doğasının ortasında, rahatınız ve mutluluğunuz için tasarlanmış bir yaşam Kempinski Residences Nef Sapanca’da sizi bekliyor. Özel tasarlanmış mimarisi ile dikkat çeken, her detayı düşünülmüş 138 rezidanstan oluşan Nef Sapanca’da lansman öncesi ön satış avantajlarından yararlanarak bir yaşam sahibi olmak için hemen randevunuzu alın.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.