Konsept

SAPANCA’DA BAMBAŞKA BİR YAŞAM

Sapanca’nın son imarlı alanında yer alan Nef Sapanca, yemyeşil doğası, Sapanca Gölü’nün güneyinde bulunan özel konumuyla sadece hafta sonları değil, istediğiniz an şehri arkanızda bırakıp doğaya koşmanız için tasarlandı.

İçinde yetişkin ağaçların bulunduğu, gölet, akarsu ve yemyeşil alanlara komşu olan, iç ve dış tasarımında doğadan ilham alan ve Nef’in sizin için her ayrıntısını düşündüğü yeni evinizde, her sabah kuş cıvıltılarıyla güne başlayacak, doğanın dinginliğinin keyfini çıkaracak ve çocuklarınızın doğayla iç içe büyüdüğünü izleyeceksiniz.

Tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam Sapanca’da sizi bekliyor.

Konsept

GÜNÜN YORGUNLUĞUNU ATMAK İÇİN EVE DÖNMENİZ YETERLİ

Nef Sapanca’da farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan villa tiplerinin her biri, doğaya el değmeden ve giriş kapısından itibaren doğanın içinde, kendi özel alanı olacak şekilde konumlandırıldı. 

Tasarıma dahil edilen ağaçların yanında, projede yeşili daha da öne çıkarmak için nötr, sakin renkler tercih edildi.

Konsept

DÜNYACA ÜNLÜ MİMARLARIN VE DOĞANIN İMZASI VAR

Nef Sapanca, doğa içinde bir yaşam sunmakla kalmıyor, buradaki yaşamınızı en ince ayrıntısına kadar düşünen dünyaca ünlü mimarların imzasını taşıyor.

Doğayla bütünleşen evler, mutfak ile kesintisiz bağlantılı geniş verandalar, yüksek tavanlı, ışık alan konforlu yaşam alanları, evinize özel havuzu, her zaman doğada hissedeceğiniz yemyeşil peyzajıyla Nef Sapanca, bir evden çok daha fazlasını sunuyor

Konsept

HER GÜNÜNÜZ HAFTA SONU GİBİ GEÇECEK

Nef Sapanca’da, doğa yürüyüşü yapmak için saatlerce yol gitmek zorunda değilsiniz.

Sabah uyandığınızda yemyeşil ağaçların arasında yürüyüşe çıkabileceğiniz parkurlar, gölet ve akarsu çevresinde sevdiklerinizle zaman geçireceğiniz Nef sakinlerine özel Lakehouse ve gölün ortasında güneşin batışını izleyeceğiniz doğaya saygılı hibrit tekneniz istediğiniz an sizin için hazır

Konsept

SAPANCA'DA AYRICALIKLARLA DOLU BİR YAŞAM

 

İncelikli dokunuşlarıyla yeni yaşam alanı sunan Kempinski Residences Nef Sapanca; yemyeşil doğası, Sapanca Gölü’nün hemen yanı başında bulunan özel konumu, projeye özel sunulan Kempinski ve Nef ayrıcalıklarıyla şehri arkanızda bırakıp doğa içerisinde eşsiz bir yaşama kavuşmanız için size özel tasarlandı. İçinde asırlık ağaçların bulunduğu, gölet, akarsu ve yemyeşil alanlara komşu olan, tasarımında doğadan ilham alan ve Nef’in sizin için her ayrıntısını düşündüğü yeni evinizde, her sabah kuş cıvıltılarıyla güne başlayacak, doğanın dinginliğinin keyfini çıkaracak ve çocuklarınızın doğayla iç içe büyüdüğünü izleyeceksiniz. Tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam Nef ve Kempinski ayrıcalıkları ile Sapanca’da sizleri bekliyor.

Konsept

KEMPİNSKİ RESİDENCES NEF SAPANCA’DA HER GÜN ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ

 

Farklı yaşam ihtiyaçlarına fonksiyonel bir şekilde cevap verebilecek şekilde tasarlanmış 136 adet rezidanstan oluşan Kempinski Residences Nef Sapanca’da, doğa ile ile uyumlanmış bir yaşam yeni sahiplerini bekliyor. Asırlık Kempinski tecrübesi ve doğayla bütünleşen incelikli Nef tasarımı; Kempinski Residences Nef Sapanca’de harmanlanarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

 

proje ozellikleri görsel
  • 90 Villa
  • 138 Rezidans
  • 4.000 m2 Peyzaj Alanı
  • 58.950 m2 Toplam Alan

Çok yakında
Sapanca'ya Nef'ten bakacaksınız.

Sapanca’nın huzur veren doğasının ortasında, rahatınız ve mutluluğunuz için tasarlanmış bir yaşam Nef Sapanca’da sizi bekliyor. 

İstanbul’dan çıkıp sadece 1 saat sonra dev ağaçların gölgesinde dinlenebileceğiniz, akarsuyun sesine kulak verebileceğiniz bir ev hayal edin.   

İçerisinde modern mimarisi ile dikkat çeken 99 villa, her detayı düşünülmüş 138 rezidans ve ünlü bir otel zincirinin yer alacağı Nef Sapanca’da lansman öncesi ön satış avantajlarından yararlanarak bir ev sahibi olmak için hemen randevunuzu alın. 
 

GÖNDER

TEŞEKKÜRLER

HATA OLUŞTU!

GERİ DÖN

Adres

Çalışma Günleri: Haftanın 7 Günü
Kurtköy Yavuz Selim Mahallesi İstasyon Cad. Erdemli Yol Sokak Sapanca / Sakarya

Çalışma Saatleri 10:00 - 19:00

444 9 633 Yol Tarifi Al
GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞ.