Bodrum'a hoş geldiniz.

Bugüne kadar Bodrum'a birçok kez geldiniz.
Ama bu kez, bambaşka bir Bodrum'a, Nef Yalıkavak’a geleceksiniz.
Tatil için değil, evinize geleceksiniz.

Nef Yalıkavak’a hoş geldiniz.

Bir ev hayal edin. Mandalina ağaçlarının arasında,
masmavi bir denizin yanı başında.
Nef'in İstanbul dışındaki ilk yazlık projesi.
Nef gibi yazlık şimdi Bodrum'da.

Lokasyon

460 metre uzunluğunda bir sahile sahip, üç tarafı denizlerle çevrili 100 dönümlük saklı bir burunda yer alan Nef Yalıkavak, bölgede kalan son denize sıfır koyda sizi bekliyor.

Detay

Nef Yalıkavak'ın mimarisi için açılan yarışmaya dünyanın en iyi 3 mimarlık firması katıldı. Yarışmayı Kemer Country'nin de mimari tasarımcısı Torti Gallas kazanarak, Nef Yalıkavak'ın mimari tasarımına imza attı.

Detay

Otel

Uzun süredir Türkiye’ye yatırım yapması beklenen dünyanın önde gelen seçkin resort’larından Banyan Tree, Nef ortaklığıyla Avrupa’daki ilk otelini Nef Yalıkavak’ta açacak.

Detay

Sahil Kasabası
Sıcaklığı

Bizce bir yazlık size "Sahil kasabası sıcaklığı" sunmalı.

Detay

Sizi Düşünen
Yazlık

Bizce bir yazlık, otelde tatile gider gibi gideceğiniz, aynı zamanda otel konforunu evinizin rahatlığı içinde yaşatacak bir yer olmalı.

Detay

Çocukluğunuzun
Yazlığı

Bir yazlığı yazlık yapan şey mutlu çocuklar bizce. İşte bu nedenle eski yazlıklarda yaşanan çocuklukları Nef Yalıkavak'a getirdik.

Detay

Nef Yalıkavak’a özel Foldhome ve Foldservices

İstediğiniz an evinize eklenecek, kullanmadığınızda da herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz onlarca Foldhome alanını Nef Yalıkavak için tasarladık. Ayrıca hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan, yazlık evinizde, otelde tatil yapar gibi bir yaşayabilmeniz için, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz Foldservices sizin için burada.

Detay