İhtiyacınız Olan Her Şey
Nef Sancaktepe 19’da.

Sadece rüzgarın ve yaprakların sesini duymak istediğiniz o huzurlu yerde, tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılıyabileceğiniz o çarşıda
Nef Sancaktepe 19’da evinizin yanı başında.

Farklı konseptlerde tasarlanan binaların arasındaki geniş alanlar sayesinde gökyüzünü doya doya görebilecek, odalarınızdaki yere kadar uzanan camlarıyla doğayı evinizin içine taşıyabileceksiniz. Meydandaki kafede arkadaşlarınızla sohbet edip kahve içebilecek, tüm ihtiyaçlarınızı çarşıdaki dükkanlardan karşılayabileceksiniz.

Nef Sancaktepe 19’da Her An Mutlu Bir Yaşamın Tadını Çıkaracaksınız.

Nef Sancaktepe 19’da dilediğiniz zaman özel tasarım su kanallarının kenarında yürüyüş yapacak, dilediğiniz zaman arkadaşlarınızla bahçe şöminesinde keyifli bir akşam geçirecek, dilediğiniz zaman da yemyeşil ağaçların arasında yoga yapacaksınız.

Kısacası Nef Sancaktepe 19’un her köşesinde hayatın tadını çıkaracaksınız.

En Son Ne Zaman Bir Ağacın
Gölgesinde Kitap Okudunuz?

Nef Sancaktepe 19’da dev ağaçların gölgesinde dinlenecek, toprağa her dokunduğunuzda doğada olmanın verdiği mutluluğu yaşayacaksınız.

Doğadan ilhamalınarak tasarlanan Nef Sancaktepe 19’un peyzaj alanlarında dilediğiniz zaman bisikletle dolaşacak, dilediğiniz zaman açık hava sinemasında ailece güzel keyifli bir film izleyeceksiniz.

Yoga Alanı
Dinlenme Bahçesi
Sera
Hobi Bahçeleri
Çınaraltı Meydan Kahvesi
Bahçe Şöminleri