Nef’i kurarken kendimize bir söz verdik:

Dokunduğumuz herkese yeni bir nefes vermek...

Nef olarak, kuruluş felsefemiz doğrultusunda, nefes gibi can veren ve yaşamın vazgeçilmezi haline gelen işler yapmak için yola çıktık; varoluş amacımızı sosyal sorumluluk ve topluma katkı sağlamak olarak tanımladık. Bir sosyal şirket olma felsefesiyle kurduğumuz Nef'te, sosyal bilinç odaklı bu yeni şirket modelimiz ile sosyal sorumluluğu şirketimizin ana faaliyet alanı olarak konumlandırdık.

İlk günden bugüne dağıtılabilir kârımızın %90'dan fazlasını sosyal sorumluluk projelerine yatırdık. İcra Kurulu Başkanımız Erden Timur, önde gelen ekonomi dergilerinden biri tarafından gerçekleştirilen ‘Gönlü Zenginler’ araştırmasında, 2012 yılından bu yana Türkiye'nin en çok bağış yapan iş insanların arasında yer alıyor.

Gelecek yıllarda özgün sosyal sorumluluk projeleri yaratmaya ve örnek bir sosyal şirket olma yolunda emin ve sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz. Hedefimiz Türkiye'de sosyal şirket modelinin yaygınlaşmasını sağlamaktır. Bu hedefe doğru koşarken de en büyük desteği, kuruluş felsefemizden aldığımız güçle sayısı her geçen gün artan ve daha iyisini yapmaya çalışan neferlerimizden alıyoruz.

Vakıf Kimliği

Toplumsal potansiyelin gelişimini sağlamak ve toplumsal duyarlılık bilincini gelecek nesillere aktarmak için özgün, yenilikçi ve kalıcı değerler oluşturarak, dokunduğumuz insanların hayatında fark ve farkındalık yaratmak amacıyla NEF çatısı altında çalışmalarımıza başladık.

İnsanların dertleri ile dertlenmek, hayatlarına değer katabilmenin, yaptığını anlatmaktan ziyade eyleme geçirmeyi gerektirdiğini bilerek 2015 yılında vakıf kimliğine geçtik ve çıktığımız yolda bize katılmak isteyen gönüllülerle buluşmaya başladık. İnanıyoruz ki verdiğimiz bizimdir, elimizde tuttuğumuz değil. Ve bizler verdiğimiz kadar zenginiz, varlığımız kadar değil...

Varoluş Sebebimiz

İnsanların dertleri ile dertlenmek, hayatlarına değer katmak...

Değerlerimiz

Gönüllü, duyarlı

Öz’üne güvenen, Öz’üne inanan

Dert ile dertlenen

Sorumluluk hisseden, borçlu bilen

Hizmette fark gözetmeyen

Zamansız etik değerlerin takibi

Daha iyi’yi gözeten

Anlam katan, değer veren

Eğitimegitim, SosyalSorumluluk, NefVakfı

Eğitim Birimleri

.

Eğitim Birimleri

Eğitim Her Yerde

Eğitim Her Yerde

Eğitimle Yola Devam

Eğitimle Yola Devam

Öğrenci Bursları

Öğrenci Bursları

İnsan ve Topluminsanvetoplum, SosyalSorumluluk, NefVakfı

Hay Atölye

Hay Atölye, ihtiyaç sahibi kadınları hayata bağlamak ve onlara özgüven, hayatlarına da tekrar yaşama sevinci katmak için var. 

Hay Atölye

Geçim Desteği

Geçim Desteği

Düzenli Yardımlar

Düzenli Yardımlar

Ayni Yardımlar

Ayni Yardımlar

Özel Çocukların Mutlu Yuvası

Özel Çocukların Mutlu Yuvası

Hayata İlk Adım

Hayata İlk Adım

Engelsiz Ev

Engelsiz Ev

Sektörelsektorel, SosyalSorumluluk, NefVakfı

Kentsel Vizyon Platformu

...

Kentsel Vizyon Platformu

Herkes İçin Foldhome

Herkes İçin Foldhome

Kalıcı Eserler

Kalıcı Eserler

Aile ve Toplum Sağlık Merkezi

Aile ve Toplum Sağlık Merkezi

Evlere Yeni Nefes

Evlere Yeni Nefes

BirizBirlikteyizBirizBirlikteyiz

Bilim için #BirizBirlikteyiz

.

Bilim için #BirizBirlikteyiz

Şehit çocukları için #BirizBirlikteyiz

Şehit çocukları için #BirizBirlikteyiz

Okul için #BirizBirlikteyiz

Okul için #BirizBirlikteyiz

Burs için #BirizBirlikteyiz

Burs için #BirizBirlikteyiz

İletişime Geç

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.