Dünya her geçen gün değişiyor. Dünyayla birlikte fikirlerimiz, algımız, alışkanlıklarımız da değişiyor. Ve şimdi de Nef’le bugüne kadar bildiğimiz ev hayatı da değişiyor. 

Bugünden itibaren Nef’teki evinizin anahtarını açan kart, İstanbul’un 25 farklı noktasındaki Nef projesinin de kapılarını açacak. Dünyada ilk kez uygulanan Nef keşfi Foldhome sayesinde Nef sahiplerinin ev hayatı özgürleşecek, şehrin dört bir yanında bir evi varmış gibi yaşamaya başlayacak. 

Bundan böyle Foldcity ile siz şehrin neresindeyseniz, oraya yakın bir spor salonunuz, misafir eviniz, müzik stüdyonuz veya toplantı odanız gibi onlarca alan sizin olacak. Yani bir Nef’te toplantınızı yapıp, diğerinin sinema salonunda filminizi izleyebilecek, başka bir Nef’in misafir evinde kalabileceksiniz. Sabah sporunuzu da iş yerinize yakın başka bir Nef’te yapabileceksiniz. Kısacası Foldcity, ev hayatına dair tüm alışkanlıklarınızı değiştirecek. 

Foldcity Kartınız Tüm Kapıları Açan Anahtarınız

Foldcity’yi kullanmak çok basit. Evinizle birlikte sahip olduğunuz kartınız, tüm Nef’lerin kapılarını size açacak. Dilediğinizde kullanmak istediğiniz alana rezervasyon yapacak, kartınızla bu alanın kapısını açacak ve sadece kullandığınız süre için ödeme yapacaksınız. Şehrin 25 farklı noktasında yaşamak işte bu kadar kolay.

Bu, Dünyada Bir İlk.

Airbnb tatil anlayışımızı değiştirdi. Bir yerden bir yere gitmek için hayatımıza UBER girdi. Şimdi de Nef keşfi Foldcity ev hayatına yeni bir boyut katacak, dünyayı da dünyamızı da değiştirecek.

Binlerce Hayatı Değiştiren Nef Keşifleri

Nef, kurulduğu ilk günden bugüne patentli keşifleriyle binlerce hayatı değiştirdi. Onlarca farklı odayı katlayıp evinize ekleyen Foldhome, hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerin sunulduğu Foldservice ve yatırımınızı güvence altına alan Garantili Proje’den sonra Foldcity de binlerce hayata dokunacak ve ev yaşamına yeni bir tanım getirecek.

 

*Foldcity kullanım koşulları için tıklayınız.