Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
2280X1280 Banner

Nef Arsa Kaz Dağları

Nef Arsa Kaz Dağları; Kaz Dağları'nın Havası Yaşamınızın Bir Parçası Olsun

Kuzey Ege’nin tarihi ve doğasıyla çok özel konuma sahip Assos ve Cunda’ya 1,5 saatlik mesafede konumlanan Nef Arsa Kaz Dağları’nda dilerseniz açık hava spor alanlarında spor yapabilir, dilerseniz açık havada yer alan ortak alanlarda sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Nef Arsa, Kaz Dağları’nın bol oksijenli havasını yaşamınıza katıyor. 47 bin m2 alan üzerine kurulu 89 parselden oluşan Nef Arsa Kaz Dağları, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde bulunuyor. Ekolojik tarımın ve zeytinciliğin yanı sıra butik otelleri ve taş evleriyle ünlü Ege kasabalarına da köylerine yakın konumda olan Nef Arsa Kaz Dağları projesinde 300 m2 ile 644 m2 boyutlarında arsalar yer alıyor.

89
Parsel
47.497
Proje Alanı
300.644
Parsel Büyüklüğü
2C

İhtiyaçlarınıza Uygun, Doğayla İç İçe Modüler Evler

Açık havada zaman geçirmek, spor yapmak ve sevdiklerinizle anılar biriktirmek istiyorsanız Nef Çanakkale Arsa projesi tam size göre. Geniş bir alanda konumlanan Kaz Dağları projesi doğayla iç içe bir yaşamı sizin ve sevdiklerinizin ayağına getiriyor.

47.497 metrekarelik alan üzerine kurulu, 89 parselden oluşan Nef Kaz Dağları sahip olduğunuz arsa içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir modüler ev sistemi sunar. Proje müstakil yaşama adım atıp şehrin kalabalığından uzaklaşmak için ideal bir seçenek.

Nef'in patentli keşfi olan Foldvillage alanlarıyla doğanın kalbinde huzurlu bir yaşamdan çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Doğayla bütünleşme fırsatı sunan alanlar sevdiklerinizle birlikte kaliteli zaman geçirmenizi sağlar. Tamamen organik ürünlere ulaşabilir, kendi ektiğiniz ürünlerin mahsullerini toplayabilirsiniz.

Tip2 Cam1 A Tip3 Cam2a

Lokasyon

Kuzey Ege’nin tarihi ve doğasıyla çok özel konuma sahip Assos ve Cunda’ya 1,5 saatlik mesafede konumlanan Nef Arsa Kaz Dağları’nda, Kaz Dağları'nın havası yaşamınızın bir parçası olacak.

Harita
Tip2 Cam1 A
Tip2 Cam1 B
Tip2 Cam2 A
Tip3 Cam1 A
Tip3 Cam1 A (1)
Tip3 Cam2a
1B
1C
2C
Frame 1543 Min
Frame 1540 Min
Frame 1539 Min
Frame 1541 Min
Frame 1542 Min

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Kaz Dağları'nda Bol Oksijenli Bir Yaşam Sizi Bekliyor

    Nef Arsa Kaz Dağları projesi sizi Kuzey Ege'nin eşsiz doğasında yaşamın tadını çıkarmaya davet ediyor. Zengin bir tarihi geçmişe sahip olan bölge, sakin atmosferi ve tertemiz havasıyla şehrin koşturmacasından sıyrılıp doğal güzelleri fark edebilmenize olanak tanıyor. Nef Arsa olarak profesyonel proje ekibimizle arsaların hukuki süreçlerini, imar durumlarını ve alt yapı projelerini sizin için titizlikle takip ediyoruz. Siz de Nef güvencesiyle hayata geçirilen Çanakkale arsa projeleriyle güvenli yatırım fırsatından yararlanabilir, Kuzey Ege'nin en güzel bölgelerinden birinde arsa sahibi olabilirsiniz.

  • Şehir Karmaşasından Uzak, Dingin Bir Yaşam Ortamı

    Nef Kaz Dağları önemli turistik bölgeler olan Assos ve Cunda'ya yalnızca 1.5 saatlik mesafede yer alıyor. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan bölge keyifli geziler yapmak için ideal bir konuma sahip. Yılın farklı mevsimlerinde ziyaret edilebilecek pek çok yere yakın bir mesafede olan proje yeni deneyimler edinmenizi sağlayacak. Tüm bu özellikleriyle Nef Kaz Dağları projesi sizi hem tatil hem daha sağlıklı bir yaşam için ideal olan bir alana davet ediyor. Ekolojik tarımın ve zeytinciliğin merkezi olan Ege köylerine yakın bir konumda olan bu projeyle sağlıklı bir yaşama "Merhaba" diyebilirsiniz. Adeta bir yeşil vadi olan Yanıklar Köyü'ne yalnızca 15 dakikalık bir yürüyüşle ulaşmanız mümkün. Eko turizm tapulu arsa izni bulunan Çanakkale Arsa projelerimiz sayesinde ailenizle ve sevdiklerinizle beraber gülümseyerek hatırlayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

  • Kaz Dağları'nda Doğal Yaşamın Tadını Çıkartın

    Günlük hayatın yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşacağınız Kaz Dağları projesinde sakin ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor. Foldvillage avantajlarıyla zenginleştirdiğimiz proje sayesinde doğal yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz. Oldukça geniş bir alana yayılan projeyle hayalini kurduğunuz yaşama ulaşacaksınız. Siz de Nef'ten satılık bir arsa alarak doğanın kalbinde yerinizi ayırtabilirsiniz. Nef Arsa Kaz Dağları projemizden yerinizi ayırtmak için hemen iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Sizinle iletişime geçen müşteri temsilcimizle merak ettiğiniz tüm detayları konuşabilir, projeyle ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Kaz Dağları’nın Havası Yaşamınızın Bir Parçası Olsun.

Size özel tasarlanmış modüler ev seçenekleri ile Nef Arsa Kaz Dağları şimdi satışta.

Sınırlı sayıdaki parsellere, size özel tasarlanmış doğa dostu evler ile birlikte sahip olmak için hemen formu doldurun, sizi arayalım.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.