NEF BRACKNELL

Greater London bölgesindeki Nef Bracknell; Heathrow’a 30 dakika, Londra şehir merkezine 1 saat mesafede yer alıyor. Surrey ve Berkshire’ın en popüler semtlerinden Ascot, Windsor, Sunningdale, Virginia Water, Reading ve Wokingham’ın merkezinde yer alan Nef Bracknell’dan M3 ve M4 ana arterlerine ulaşmak 10 dakikadan kısa sürüyor.

 

BRACKNELL’A GENEL BAKIŞ

 

PROJE

Nef Bracknell’da 146 stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Her detayı özel olarak tasarlanmış yaşam alanları sunan projede, açık hava spor salonu, barbekü alanı, masa tenisi alanı gibi ev ve ofis yaşamını zenginleştiren alanların yanı sıra concierge hizmetleri de bulunuyor.

Nef Bracknell’daki daireler, her detayında sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra şık ve modern tasarımıyla da dikkat çekiyor, her daireye özel olarak tasarlanırken rahatlık ve konfor bir arada sunuluyor.

PROJE

Nef Bracknell’daki her konutta Zipato ev otomasyon sistemi kullanıma hazır olarak bulunuyor. Bu sistem; aydınlatma, ısıtma ve alarm sistemlerini uzaktan kumanda edebilmenin yanı sıra konutla ilgili bilgilere anında ulaşabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca dairelerde yer alan neredeyse tüm elektrikli cihazlar programlanarak Amazon Alexa sistemiyle sesle kumanda edilebiliyor.

  • Toplam Daire 146
  • Proje Alanı 12.000 m2
  • Peyzaj Alanı 9.000 m2

 

 

FOLDHOME RESERVE

Bir Nef keşfi olan Foldhome sistemi Nef Bracknell’a geliyor.