Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
20716 Min

Nef Meram

Nef Meram; İnce Fikirlerle Zenginleşen Bir Yaşam

Konya’ya hâkim benzersiz bir noktada, vadiden baktığınız eşsiz manzarası ve aldığınız her nefeste tazeleneceğiniz doğasıyla Meram’a Nef yaşamı geliyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Nef Meram, eşsiz şehir manzarasının tadını doğanın içerisinde yaşamanız için 106.000 m² proje alanına sahip olacak şekilde tasarlandı.

68.000
Konut Alanı
106.000
Proje Alanı
132
Villa
2366
Sosyal Alan
20721 Min

Doğanın İçinde, Şehir Manzaralı Lüks Bir Yaşam

Konya'ya hâkim bir lokasyonda ayrıcalıklı bir yaşam alanına sahip olmak ister misiniz? Doğayla iç içe olabileceğiniz ve temiz havanın keyfini çıkarabileceğiniz bir yerde yaşamak istiyorsanız villa konseptine sahip Nef Meram projesi tam size göre.

Tamamı 106.000 metrekareye yayılan bu projedeki villaların kapladığı alan yalnızca 68.000 metrekare. Böylece şehir manzarasının tadını çıkarırken doğayla iç içe bir yaşam sürebilirsiniz. Nef Meram'da yaşamak ya da konut sahibi olmak istiyorsanız sizi farklı türlerde seçenekler bekliyor. 3+1'den 6+1'e kadar farklı tasarımlara sahip bu konutlar hem tek başına hem ailesiyle birlikte yaşayanlar tarafından tercih edilebilir.

20708 Min 20737 Min

Lokasyon

Konya’nın gelişmekte olan yeni ve gözde bölgesi Meram’da yer alan Nef Meram, şehre tepeden bakan bir konumda yer alıyor. Konutların çoğunun panoramik şehir manzarasına yönlendirildiği projede, yaşam alanları her yönüyle eşsiz şehir manzarasına sahip oluyor.

Konya’nın merkezine 25 dakika uzaklıkta bulunan Nef Meram, şehrin merkezine ve çevredeki önemli bölgelere kolayca ulaşılabilir bir mesafede yer alıyor.

Harita
20718 Min
20708 Min
20711 Min
20716 Min
20721 Min
20714 Min
20745 Min
20737 Min
20744 Min
20736 Min
20746 Min
20735 Min
20747 Min
20739 Min
20742 Min
20743 Min
20738 Min
20741 Min
20748 Min
20740 Min

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Modern Hayatın İhtiyaçlarına Uygun Tasarım

    Doğayla bir arada olmanın getirdiği özgürlük hissiyle şehir hayatının konforunu harmanlayan bu proje sevdiklerinizle birlikte uzun yıllar keyifli bir yaşam sürmenize yardımcı oluyor. Geniş bahçe alanına sahip villalarda açık havanın tadını çıkarabilir, sevdiklerinizle birlikte oyunlar oynayabilir ve çeşitli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Patika ve yollarla birbirine bağlanan 132 konuttan oluşan bu proje huzurlu ve kaliteli bir yaşam alanı arayanlar için ideal bir seçenek. Farklı boyutlara sahip konut tiplerinin yer aldığı projede yaşamsal alışkanlıklarınıza uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Projede yer alan villaların kullanışlı, şık ve modern tasarımlarının yanı sıra projede yer alan geniş sosyal alanlar da yaşamınızı ayrıcalıklı kılacak özellikler arasında. Yaşamın her anına değer katacak bir yaşam Nef Meram'da sizi bekliyor.

  • Değeri Her Geçen Gün Artan Bir Bölge

    Günden güne gelişen Meram bölgesinde yer alan bu proje Köyceğiz Caddesi'ne çok yakın bir konumda. Projeden çıktığınızda sadece 25 dakikalık bir araba yolculuğuyla Konya'nın merkezine ulaşabilirsiniz. Şehre tepeden bakan konumda yer alan Nef Meram'da konutların çoğu panoramik şehir manzarasına sahip. Nef tarafından hayata geçirilen Meram projesi Necmettin Erbakan Üniversitesine oldukça yakın bir mesafede. Avantajlı lokasyonu Meram'da yer alan farklı restoranlara ve turistik noktalara kolayca ulaşmanızı sağlar. Kızlar Ağası ve Lavanta Bahçeleri gibi lokasyonlara sadece birkaç dakikalık araba yolculuğuyla gidebilir, Konya'nın farklı güzelliklerini keşfetme imkânına sahip olabilirsiniz.

  • İnce Detayların Ön Plana Çıktığı Proje

    Nef tarafından tasarlanan Konya konut projelerini hem konaklama hem yatırım için tercih edebilirsiniz. Modern tasarım detaylarıyla bezeli lüks ve konforlu villalar masmavi gökyüzünün ve yemyeşil doğanın tadını çıkarmanızı sağlayacak. Projenin avantajlı lokasyonuysa şehrin imkânlarından rahatlıkla yararlanmanıza olanak tanırken aynı anda sizi kargaşadan uzak bir yaşam deneyimine kavuşturacak. Dört mevsim boyunca tercih edebileceğiniz Nef Meram projesi size sevdikleriniz ve kendiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz huzurlu ve kaliteli yaşam alanını sunuyor. Siz de şıklığıyla göz dolduran ve size kendinizi özel hissettirecek bu proje hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Sizinle iletişime geçen müşteri temsilcimizden merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Sizi Arayalım

NEF, KONYA MERAM’A GELİYOR

Şehrin tepesinde yer alan benzersiz konumu, sahip olduğu eşsiz şehir manzarası ve yaşamınızdaki tüm ayrıntıların eksiksiz düşünüldüğü yaşam alanlarıyla Nef, çok yakında Konya Meram’da.


Farklı boyutta konut tipleri, ailenizle birlikte keyifli zaman geçireceğiniz yaşam alanları, ihtiyacınıza cevap veren sosyal alanları ve yemyeşil doğasıyla nefes aldığınız her ana değer katan bir yaşam Meram’da sizleri bekliyor.


Ayrıcalıklarla dolu yeni bir hayata merhaba demek için formu doldurun, sizi hemen arayalım.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.