Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu

Duyurular

Şehre çok yakın, şehirli olmaktan çok uzak. Nef Sapanca, çok yakında. Nef Sapanca'da huzur veren bir doğa, sizi çağırıyor.

16194 Min

Nef Sapanca

Nef Sapanca; Ev Böyle Bir Şey

Yemyeşil doğası ve Sapanca Gölü’nün güneyindeki özel konumuyla Nef Sapanca, sizi her günü hafta sonu gibi yaşayacağınız bir yaşama davet ediyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Yemyeşil bir koruda yürüyüşe çıkmak, Sapanca Gölü’nün kenarındaki Nef Sapanca sakinlerine özel Lakehouse’ta güneşin batışını izlemek, kendi iskelenizde balık tutmak… Gününüz nasıl geçerse geçsin, evinize geldiğiniz anda her şeyi arkada bırakacaksınız. Nef Sapanca; en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş 5 farklı tipe sahip toplam 90 villa ve 78 townhouse ile sizi böyle bir yaşama davet ediyor.

99
Villa
78
Rezidans
4000
Peyzaj Alanı
58950
Toplam Alan
16195 Min

Nef Sapanca, projenin hemen yanı başındaki 70.000 m²’lik alanı dönüştürerek; içinde park, yürüyüş ve koşu parkurları ile birlikte doğayla bütünleşeceğiniz terasların da bulunduğu bir yaşam alanı sunuyor.

İstanbul’dan çıkıp sadece 1 saat sonra doğayla iç içe kalmanız için hazırlanan Nef Sapanca’nın içinde yer alacak Kempinski Hotel & Residences Sapanca’da ise Kempinski ayrıcalıklarının sunulacağı 200 otel odası, süit ile 90 villa ve 138 dairenin yer alması planlanıyor. Böylece Nef Sapanca’daki yaşama Kempinski ayrıcalıkları da ekleniyor.

İç ve dış tasarımında doğadan ilham alan ve her ayrıntısı sizin için düşünülmüş evinizde, her sabah kuş cıvıltılarıyla güne başlayacak, sabah yürüyüşünüzü gölet kıyısında yapacak, heybetli ağaçların altında kitabınızı okuyacak, çocuklarınızın yemyeşil doğada büyümesini izleyeceksiniz.

17095 Min 17092 Min

Lokasyon

İçinde yetişkin ağaçların bulunduğu, gölet, akarsu ve yemyeşil alanlara komşu olan, iç ve dış tasarımında doğadan ilham alan ve Nef’in sizin için her ayrıntısını düşündüğü yeni evinizde, her sabah kuş cıvıltılarıyla güne başlayacak, doğanın dinginliğinin keyfini çıkaracak ve çocuklarınızın doğayla iç içe büyüdüğünü izleyeceksiniz. Tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam Sapanca’da sizi bekliyor.

Harita
16199 Min
16198 Min
17096 Min
16197 Min
16196 Min
16194 Min
16195 Min
17100 Min
17095 Min
17094 Min
17101 Min
17103 Min
17102 Min
17092 Min
17093 Min
17098 Min
17104 Min
17099 Min
17105 Min

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Doğayla İç İçe Bir Yaşam Deneyimi

  İstanbul'a sadece bir saat uzaklıkta doğayla iç içe bir yaşama "Merhaba!" demeye hazır mısınız? Nef Sapanca projesi, evinize geldiğiniz anda her şeyi arkanızda bırakmanızı sağlayan konforlu bir yaşam alanını sizlerle buluşturuyor. Nef Sapanca sakinlerine özel Lakehouse'ta güneşin batışını izleyebilir, yemyeşil bir koruda yürüyüşün tadını çıkartabilir, kendi iskelenizde balık tutabilirsiniz. Eve geldiğiniz anda gün içerisinde yaşadığınız stres ve yorgunluktan uzaklaşacaksınız. Özel konumuyla hayal ettiğinizden daha fazlasını sunan projemiz, doğadan ilham alan iç ve dış tasarımları sayesinde yepyeni bir yaşam deneyimi sunuyor. Proje sayesinde hem şehre yakın hem kalabalıktan uzak olmanın tadını çıkartabilir, kendiniz için ideal seçeneği bularak yeni bir yaşama adım atabilirsiniz.

 • Ayrıcalıklarla Dolu Yepyeni Bir Dünya

  Her detayı sizin için özel olarak düşünülmüş beş farklı seçeneği bulunan 90 villa, 78 townhouse, 4000 metrekarelik peyzaj alanı doğayla iç içe yaşam vadediyor. Nef Sapanca'nın içinde yer alacak Kempinski Hotel&Residences Sapanca'daysa 200 otel odası/suit ile 90 villa ve 138 daireyle yepyeni bir dünyanın kapıları aralanıyor. Toplam 58950 metrekarelik alana yayılan bu projeyle rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Nef Sapanca, projenin hemen yanı başındaki 70.000 metrekarelik alanı dönüştürerek içindeki park, koşu ve yürüyüş parkurlarıyla beraber doğayla bütünleşeceğiniz terasları sizlerle buluşturuyor. Çeşitli meyve ve sebzeleri yetiştirebileceğiniz bahçeler, taptaze yiyecekleri sofranıza getirmenize olanak tanıyor. Yetişkin ağaçlara, gölet, akarsu ve yeşil alanlara komşu olan Nef Sapanca ile her sabah kuş cıvıltılarıyla güne başlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bahçenizde ve çevrede yetişen onlarca çiçeğin kokusunu hissederek huzurlu vakit geçirebilirsiniz.

 • Kolay Ulaşım Sağlayan Eşsiz Lokasyon

  İstanbul'un yanı başındaki Sapanca villa projeleriyle şehre hem yakın hem uzak olmanın keyfini çıkarın. Sapanca'nın huzur veren doğasında rahat, mutlu ve sakin bir yaşama kavuşmanız artık çok kolay. Nef Sapanca projesinin yemyeşil doğası ve Sapanca Gölü'nün güneyindeki özel konumu size her günü tatil havasında yaşatacak. Projenin kolay ulaşılabilen lokasyonuyla şehirdeki işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Bölgenin eşsiz doğasında sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Geniş pencerelere, yüksek tavanlara sahip tasarımlar sayesinde yeşilin onlarca tonunu evinizin içinde görürsünüz. Gün batımını izleyebileceğiniz, balık tutabileceğiniz, heybetli ağaçların gölgesinde kitabınızı okuyabileceğiniz ve çocuklarınızın doğayla iç içe büyüdüğünü izleyebileceğiniz bir hayat yanı başınızda sizi bekliyor.

 • Yorgunluğu Şehirde Bırakın, Hayatın Tadını Çıkarın

  Doğadan esinlenilerek tasarlanan Nef Sapanca'yla hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Her bir detayı sizin rahatınız ve mutluluğunuz için tasarlanan Sapanca villa projemiz sayesinde dev ağaçların altında dinlenebileceğiniz, akarsuların sesine kulak verebileceğiniz doğayla bütünleşik bir yaşama sahip olabilirsiniz. Nef Sapanca'nın rafine zevklere hitap eden tasarım ögeleriyle ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yemyeşil manzarası sayesinde doğayla bütünleşeceğiniz teraslara sahip villalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız müşteri temsilcimize merak ettiğiniz tüm detayları sorabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Çok yakında Sapanca'ya Nef'ten bakacaksınız.

Sapanca’nın huzur veren doğasının ortasında, rahatınız ve mutluluğunuz için tasarlanmış bir yaşam Nef Sapanca’da sizi bekliyor.

İstanbul’dan çıkıp sadece 1 saat sonra dev ağaçların gölgesinde dinlenebileceğiniz, akarsuyun sesine kulak verebileceğiniz bir ev hayal edin.

İstanbul’un yanı başında hem doğayla iç içe hem de ayrıcalıklarla dolu bir yaşamla tanışmak, Nef Sapanca’da bir ev sahibi olmak için hemen formu doldurup randevunuzu alın, sizi arayalım.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.