Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
Koruköy

NEF Çekmeköy’ün 3. etabında 327 konutun yarısı bir günde satıldı

İki günde satışları tamamlanan Nef Çekmeköy’ün diğer etapları ardından Nef Koruköy,  ‘’Yeni Evim’’ kampanyası kapsamında aylık 13 bin TL taksit avantajı ile satışa sunuldu. Projedeki konutların yarısının bir günde satıldığı Nef Koruköy,  çok yoğun ilgi görüyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, Çekmeköy’de geliştirdiği  Çamlıtepe ve  Ormantepe etaplarının ardından şimdi de projenin Koruköy etabını satışa sundu. 2017 yılında satışa sunulan Nef Çekmeköy 2 günde 497 konut satışı ile rekor bir satışa imza atmıştı. Halihazırda yaşamın başladığı ve iki binin üzerinde kişinin ikamet ettiği projenin master planına göre en değerli etabı olarak konumlanan Nef Koruköy’de fiyatlar 3 milyon 950 bin TL’den başlıyor.

Yeni Evim kampanyası ile 0.69’dan başlayan avantajlı faiz oranı ile satışa sunulan Nef  Koruköy’de,  aylık 13 bin TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma avantajı var. Nef güvencesi ve kalitesiyle ev sahibi olmak isteyenler 15 yıla yayılan rahat bir ödeme planı ile evlerine kavuşabiliyor.

5 yılda 8 kat değerlenen Nef Çekmeköy’ün üçüncü etabı bölgenin en kıymetli eğitim kurumlarından Özyeğin Üniversitesi’nin yanı başında yer alıyor. İstanbul’un tek ve en yeni yaşam ve eğitim vadisinde konumlanan Nef Koruköy, Nef Çamlıtepe ve Nef Ormantepe’de olduğu gibi Nef ve Fiba Grubu işbirliği ile geliştirildi.

Nef güvencesi, kalitesi ve finansal getirisi ile yatırımcısı için prim potansiyeli yüksek bir lokasyonda İstanbul’un tek eğitim vadisinin yanıbaşında konumlanan Nef Koruköy’de aileler, akademisyenler, öğrenciler ve profesyoneller arzu ettikleri yaşam alanına ‘’Yeni Evim’’ kampanyasının özel avantajlı ödeme planı ile kavuşacaklar.

167 okulun tam merkezinde, İstanbul’un ilk eğitim vadisinde

Nef Koruköy, 25 binin üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı, SEV Amerikan Koleji, Avusturya Lisesi, Uğur Koleji gibi ilkokuldan üniversiteye kadar çeşitli seviyedeki 167 okulun bir arada bulunduğu, Türkiye’nin en büyük eğitim vadisinin hemen yanı başında yer alıyor. Nef Çekmeköy’de yaşamın başladığı etaplarda yer alan dairelerin %50’den fazlasında ise Özyeğin Üniversitesi akademisyen ve öğrencileri yaşıyor.Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olan Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne sadece 8 km uzaklıkta bulunan proje, Buyaka, Meydan AVM, IKEA ve Viaport gibi gözde alışveriş merkezlerine ise 10 dakika mesafede konumlanıyor.  

Selçuk Çelik: 327 konutun yarısı 1 günde satıldı. Projenin diğer etaplarının satışını öne çekeceğiz

Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, ‘’ Yeni projemizin lansmanı dün itibariyle yapıldı. Nef’in Çekmeköy'deki üçüncü projesi Nef Koruköy, toplam 327 konuta ulaşan bir proje. Bugüne kadar yaklaşık 3 bin kişi talep bırakmıştı projeye. O yüzden talep bırakan müşterilerimize öncelik verdik ve bu hafta sonu satışa başladık. Gelen talep ve yoğun ilgiden çok memnunuz, projedeki konutların yarısının 1 günde satışlarını tamamladık. Tabii bu talepte yeni kredi kampanyasının oldukça büyük önemi var. Biliyorsunuz ‘Yeni Evim’ kredi kampanyası çerçevesinde hem uzun vadede hem düşük faizli kredi kullanılabiliyor. Vatandaşlarımızın ilgisi gayet yerinde oldu bu yüzden de hızlı bir satış grafiği izliyoruz. Burası aslında bizim Çekmeköy'deki üçüncü projemiz. 180 dönümlük bir arazi üzerinde yapılan üçüncü proje. Daha önce yüz dönüm arazi üzerindeki 2 proje gerçekleştirmiştik. Oldukça da hızlı bir satış grafiği yakalamıştık. İlk projemiz de zaten 2 günde 497 adet satılmıştı. Rekor kırmıştı. O iki projede 1109 konut teslim edildi. Şu an yaşam başladı. Yüzde 95 doluluk oranına sahip. O projenin devamında üçüncü projemizin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Projenin geri kalanı da gelecek. Aslında dördüncü ve beşinci etaplarımız da olacak. Bu satıştan dolayı da muhtemelen onların lansmanını da biraz erkene çekeceğiz. Yoğun ilgiden çok memnunuz’’ dedi. 

İki günde satışları tamamlanan Nef Çekmeköy’ün son etabı satışta

Nef Koruköy düşük yoğunluklu alçak katlı binaları ve doğa dostu mimari tasarımı ile şehirden kopmadan doğa ile iç içe yaşamak isteyen aileler için tasarlandı.

Nef Koruköy, 230 bin metrekarelik Nef Çekmeköy arazisinin 77.000,91m2’lik kısmında yer alıyor. 1+1 ve 2+1 yaşam seçeneklerini bahçeli, balkonlu ve teraslı ferah ve geniş açık alanları ile sunan projede 65 m2’den 132 metrekareye kadar farklı daire planları sunuluyor.  

Proje alanı, 3. köprü, Şile Otoyolu, TEM ve Anadolu Otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında yer alıyor. Bu sayede Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine yeni bağlantı yolları ile 15 dakikada, Sabiha Gökçen havalimanına ise 10 dakikada ulaşım imkânı sağlanıyor. Nef Koruköy’ün hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı’na ve Orhangazi Köprüsü’ne kesintisiz ulaşım imkânı da bulunuyor. Açılması planlanan Çekmeköy-Yenidoğan metro hattına yürüme mesafesinde yer alan Nef Koruköy’ün, yeni metro hattı ile Üsküdar’a ve Marmaray aracılığı ile de  Avrupa Yakası’na direk erişimi bulunuyor.

Diğer Haberler

Hedeflerin Konuşulduğu Nef Vizyon 2024 Çalıştayı Gerçekleştirildi
Nef Markası Sinema Perdesinde
23 Nisan’da Nef Coşkusu
Nef Ailemizin Yeni Üyesi: Forbes
Nef Mobil Uygulama Çok Yakında
Nef Arsa, Avrupa’da Bayilik Veriyor
GİSP Başkanı Erden Timur Oldu
Nef Arsa 2023 Yaz Festivalleri Lüleburgaz’da başlıyor
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İle NEF Vakfı’ndan Sosyal Hizmet Desteği İçin İş Birliği
Nef Filarmoni Orkestrası, dünyaca ünlü sanatçılarla aynı sahnede buluştu
NEF Çekmeköy’ün 3. etabında 327 konutun yarısı bir günde satıldı
Nef’ten Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne Yabancı Diller Yüksekokulu ile Bilim ve Teknoloji Merkezleri
Kempinski Türkiye'deki Büyümesini Nef Ortaklığıyla Güçlendiriyor
Büyük Taarruz‘un 100. Yılında Zafer rotasında düzenlenen ilk ultra maraton İzmir’de noktalandı
Nef Reserve Gölköy’de ‘Greek Night’
16. Contemporary İstanbul Nef özel söyleşisi
Nef Vakfı
Salgınla mücadeleye Nef’es verdi
16 günde 254 milyon TL’lik satış yaptı, sektöre Nef’es verdi
Tarihteki en kârlı yatırım
Nef Sapanca ön talep topluyor! Yeni proje!
Nef Vakfı ve İhtiyaç Haritası'ndan ‘Bir Destek, Bir Yuva’ Projesi
Nef dijital satış ofisi “Nef Online” açıldı
Nef Sancaktepe’de Teslimler Başladı
Nef Web Sitesini Yeniledi, Talep Bırakma Oranı %137 Arttı
Nef’ten Bir Ev Alınca 25 Tane Daha Eviniz Olacak
Nef’ten İki Günde 103 Milyon Liralık satış
Konut Kredisinde Düşen Faizler, Gayrimenkul Sektörüne Nefes Aldırıyor
Nef “İyilik Hareketi” Başlatıyor
Nef’ten Toplam 368 Milyon TL Tahvil Ödemesi
Nef Reserve Yalıkavak’tan Anne-Babalara Bodrum Müjdesi!
Türkiye'nin En Değerli Gayrimenkul Markası Olduk
Nef, 2019’da Konut Teslimlerine Devam Ediyor
‘Nef’is Sezon
En Beğenilen Konut Markası Yine Nef Oldu
​​​​​​​Sektörün En İtibarlı Markası Nef
Yeni Projemiz Nef Ortayaka'da 3 Günde 152 Satış
Nef, Dünyada 10 metropole Türk imzası atacak
Nef, Ödenmiş Sermayesini 406,6 Milyon TL Artırdı
GYİAD, Eşitlik Hareketi ile İş Dünyasında Cinsiyet Eşitsizliğine ‘Dur’
Nef Çamlıtepe Rekor Kırdı!
Nef’e EBA’dan ‘Sosyal Sorumluluk ve Çevre Bilinci’ Ödülü
Nef, EBRD ile Ortak Gayrimenkul Geliştirecek
Galatasaray’ın Yeni “Nef”esi
FC Barcelona’nın yeni sponsoru Nef
Nef'le Sarı Kırmızı Hayaller Gerçek Oluyor!
Antonis Remos, Nef ile Bodrum’da
Mozart’ın Gizli Kalan Eseri İlk Kez İstanbul’da Seslendirilecek!
Nef 163 Deprem Dayanıklılık Bilgilendirmesi
Nef Sanat Emine Timur
NEF Yönetim Kurulu Başkanı-Erden Timur Balon var dendi
Nef Anadolu Ajansı Erden Timur
Nef Erden Timur Bloomberg HT 06.03.2023
Nef Hürriyet Erden Timur Ocak 2023
Nef Erden Timur Bloomberg HT 31 Ocak 2023
Nef Sanat’tan bir ilk: Nef Filarmoni Orkestrası, AKM’de düzenleyeceği konserle dünyaca ünlü sanatçıları sanatseverlerle buluşturuyor
NEF Çekmeköy’ün 3. etabında 327 konutun yarısı bir günde satıldı
Nef Vakfı ile Hilal'in Aşevi Kampanyası
ZAFER ULTRA MARATONU SINIRLARI AŞTI
Nef Arsa Basın Bülteni Gaziantep
Nef Vakfı'ndan Karşılıksız Burs