Konsept

Türkiye’nin ilk markalı arsa projesi: Nef Arsa
Toplam nüfusu artan ve kentleşme oranı yükselen ülkelerde yapılacak en iyi yatırım arsa ve arazi yatırımıdır. Arsa, bölgenin gelişim potansiyeline göre otoyol bağlantıları, eğitim, sağlık ve turizm yatırımları ile değerlenir.
Ekonomik dalgalanmalardan en az etkilenen, yenisi üretilemeyen ve zamansız yatırım aracı olan arsa, kolay el değiştirebilen yapısı ile hızlı ve pratik finansal kazanç imkanı sunar.

2.5 milyon metrekare arazi üzerine kurulu Türkiye'nin en büyük projesi Nef City 82. Tamamı tapulu arsalar ile şimdi yatırım yapmak için tek yetkili satış noktamıza buradan erişebilirsiniz.

Konsept

Anadolu’nun yeni çekim merkezi Hirfanlı Barajı’nın yanı başında yer alan Nef güvencesiyle değerlenecek Nef Arsa’nın master planı dünyaca ünlü mimarlar tarafından çizilirken, arsanızın yanı başında kurulacak Otel ve Ticari Alanlar, Kültür Alanları ve Günübirlik Tesisler, Özel Açık Spor Tesisleri, Eğitim ve Sağlık Alanları, bölgenin gelişim endeksine etki edecek. Nef Arsa’nın Avrupa’da bile az bulunan; bol sıcak, çok az mineral ihtiva eden ve sodyum bikarbonatlı termal su olma özelliği taşıyan mineral suyu da onu popüler bir sağlık destisnasyonuna dönüştürecek.

Hemen tapu, hemen teslim güvencesiyle imarlı arsanız değerli bir yatırım aracı olacak.