Ne aramak istiyorsun?
Sonuçlar
Sonuç Bulundu
08 Cephe

Nef Arsa Ankara Beynam

Yepyeni Bir Ankara Yaşamı Nef Arsa Ankara Beynam'da

Nef Arsa Ankara Beynam; Beynam Ormanı’nın yanı başında, hem şehre yakın hem de doğayla iç içe olabileceğiniz yepyeni bir yaşam sunuyor. 

PROJE ÖZELLİKLERİ

Nef Arsa Ankara Beynam, Nef’in patentli keşfi Foldvillage üniteleriyle hem şehir hayatının avantajlarını hem de doğal hayatın ayrıcalıklarını bir arada bulabileceğiniz bir yaşama sizi davet ediyor.

1000
Parsel
585.773
Proje Alanı
600
Parsel Büyüklükleri
06 Konut

Yanı başınızda yer alan ve gerçek step iklim koşullarına sahip yöreler arasında, doğal bitki örtüsünü koruyan Karaçamlar ile çevrili Beynam Atatürk Ormanı’nda dilediğiniz zaman ailenizle doğada olmanın keyfini yaşayacaksınız. Eğitimden sağlığa, spordan sanat faaliyetleri ve eğlenceye her alanda alacağınız hizmeti yürüme mesafesinde bulabileceksiniz. Hem Ankara’ya yakın hem de şehrin karmaşasından uzak bir yaşam, Nef Arsa Ankara Beynam’da sizi bekliyor.

02 Konut Sosyal 01 Ticaret

Lokasyon:

Projenin bulunduğu bölge; Ankara Gölbaşı’na 15 dakika, Mogan Gölü’ne 20 dakika, Beynam Ormanları’na ise sadece 10 dakika mesafede yer alıyor.

Harita

Sizi Arayalım

Nef Arsa Ankara Beynam’da

Şehrin yoğun koşuşturmasından uzak, hem doğayla iç içe hem de günlük hayatın tüm gereksinimlerinin rahatlıkla karşılandığı; huzurlu ve dingin yepyeni bir yaşam Nef Arsa Ankara Beynam’da sizi bekliyor.

Sınırlı sayıda Nef arsalarda siz de öncelikli olmak için hemen randevunuzu alın, müşteri temsilcimiz hemen sizi arasın.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.